Uwaga Rodzice i uczniowie

1. W dniach 10, 11, 12 kwietnia 2019 roku uczniowie klas III gimnazjum przystępują do egzaminów gimnazjalnych. W tych dniach pozostali uczniowie mają wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

2.W dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku uczniowie klas VIII przystępują do egzaminów ósmoklasisty. W tych dniach pozostali uczniowie mają wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

3.W dniach 10-19 kwietnia oraz 23 kwietnia 2019 roku oddziały przedszkolne pracują zgodnie z planem ustalonym na poszczególne dni.

4. W dniach 18 kwietnia - 23 kwietnia 2019r. uczniowie mają wiosenną przerwę świąteczną

5.W dniach 18, 19 i 23  kwietnia 2019 roku nauczyciele pełnią dyżur w świetlicy szkolnej zgodnie z przygotowanym harmonogramem.

UWAGA RODZICE I UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH

W DNIACH 15,16,17 KWIETNIA 2019 ROKU UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH PRZYSTĘPUJĄ DO EGZAMINÓW ÓSMOKLASISTY:

15.04.2019 ROKU, GODZINA 9.00 - UCZNIOWIE PISZĄ EGZAMIN Z JĘZYKA POLSKIEGO - 120 MINUT

16.04.2019 ROKU, GODZINA 9.00 - UCZNIOWIE PISZĄ EGZAMIN Z MATEMATYKI -  100 MINUT

17.04.2019 Roku GODZINA 9.00 - UCZNIOWIE PISZĄ EGZAMIN Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO- 90 MINUT

W TYCH DNIACH UCZNIOWIE PRZYCHODZĄ DO SZKOŁY O GODZINIE 8.30.

PRZYNOSZĄ ZE SOBĄ PIÓRO LUB DŁUGOPIS Z CZARNYM TUSZEM/ATRAMENTEM, A NA MATEMATYKĘ LINIJKĘ. DO SALI EGZAMINACYJNEJ NIE WOLNO WNOSIĆ TELEFONÓW ORAZ INNYCH URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH (np. smartwatch)

Chrzanów, 09.04.2019r.

Szanowni Rodzice!

Informuję, że w związku z trwającym strajkiem zebrania z rodzicami w dniu dzisiejszym zostają odwołane.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Szarych Szeregów w Chrzanowie

UWAGA RODZICE I UCZNIOWIE

KLAS III GIMNAZJUM I KLAS ÓSMYCH

STRAJK

Informuję, iż z uwagi na planowane na 8 kwietnia 2019 r. rozpoczęcie strajku nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji, zajęcia dydaktyczne nie będą się odbywały do odwołania, tj. do zakończenia strajku.

Z uwagi na fakt, iż obowiązek zorganizowania opieki nad uczniami spoczywa na dyrektorze szkoły, wszystkim uczniom, którzy podczas strajku będą uczęszczali do szkoły, zapewnione zostaną zajęcia opiekuńcze w godzinach pracy szkoły, zgodnie z obowiązującym tygodniowym rozkładem zajęć, a dla uczniów zapisanych do świetlicy szkolnej - zgodnie z harmonogramem pracy świetlicy.

O ewentualnym odwołaniu strajku lub o terminie jego zakończenia zostaną Państwo poinformowani za pośrednictwem dziennika elektronicznego oraz poprzez umieszczenie ogłoszenia na stronie internetowej szkoły.

Bardzo proszę o systematyczne przeglądanie dziennika elektronicznego i strony internetowej szkoły w okresie przed planowanym terminem rozpoczęcia strajku, a także w czasie trwania strajku.

Dyrektor  Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Szarych Szeregów w Chrzanowie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów  w Chrzanowie, ul. Pogorska 8c, 32-500 Chrzanów

zaprasza do składania ofert na najem lokalu użytkowego z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowo - usługowej: stołówki szkolnej  dla uczniów wraz z zapewnieniem całodziennego wyżywienia dla dzieci uczęszczających  do  oddziałów przedszkolnych.

Szczegóły w sekretariacie.

V Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim

W  dniu 03.04.2019 roku w Szkole Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie odbył się V Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim

Szanowni Rodzice uprzejmie informujemy, że we wtorek
09 kwietnia 2019 odbędą się zebrania z rodzicami:

Zmiana trwania przerw lekcyjnych

Informuję, że od poniedziałku 8 kwietnia 2019r nastąpi zmiana czasu trwania przerw lekcyjnych. Zmiana uzyskała pozytywną opinię Rady Rodziców  i Samorządu Uczniowskiego, dotyczy przerw od godz. 15:10, które zostają skrócone do 5 minut.

Proszę o zapoznanie się z poniższym harmonogramem.

Sadzenie drzew

Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział w Chrzanowie i Nadleśnictwo Chrzanów organizują 6 kwietnia 2019 roku dla Szkolnych Kół Krajoznawczych PTT "Sadzenie drzew".

Zbiórka w sobotę o godz. 8.45 przed szkołą. Powrót około 13.00.
Proszę zabrać rękawiczki ogrodowe.

Opiekun koła: Barbara Siekiera