Wielki sukces!!
Daniel Sadzikowski, absolwent naszego gimnazjum, został w tym roku wicemistrzem świata  w szachach do lat 16. Gratulujemy!

WYCIECZKA - MORAWY POŁUDNIOWE

DZIEŃ PIERWSZY 5.05.2011
Wyjazd z Chrzanowa w godz. rannych
zwiedzanie Kromìøí¾a - gdzie znajduje się wspaniały barokowy pałac www.azz.cz, (wstęp 200 KCZ) niegdyś rezydencja biskupów ołomunieckich. W bogato urządzonych wnętrzach można podziwiać m.in. bogatą kolekcję obrazów mistrzów europejskich XV-XVIII w. Duże wrażenie robią również wyjątkowe ogrody historyczne okalające pałac. Pałac i ogrody zostały wpisane na listę zabytków UNESCO.
obiadokolacja
nocleg w hotelu

Uwaga! Zbiórka makulatury!

Odbędzie się w Zespole Szkół nr 1 w Chrzanowie w dniach 22 listopada(poniedziałek) do 26 listopada (piątek)
Makulatura odbierana będzie od uczniów SP nr 8 i PG4 według następującego harmonogramu:

Mistrz ortografii

W Gminie Chrzanów odbyła się 4 edycja dyktanda gminnego dla szkół podstawowych i gimnazjów.

Lekcja pokazowa.

W dniu 25 listopada 2010 roku klasa 1Bi z Pg4 wraz z wychowawcą panią Ewą Kuczałą i pedagogiem wspomagającym panią Anna Niechwiej będzie gościła na integrującej lekcji pokazowej z historii klasę 6c SP8 wraz z pedagogiem wspomagającym panią Bożeną Mól.

UWAGA!
Przypominam gimnazjalistom, iż termin składania prac na konkurs „Logo Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych” mija w poniedziałek 29 listopada 2010r.
W załączniku przypominam zasady uczestnictwa w konkursie.
A.Niechwiej