KONKURS PROFILAKTYCZNY „CHCEMY SIĘ NAWZAJEM SŁYSZEĆ..."

Z okazji corocznych obchodów Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, w Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie organizowany jest konkurs pt. „Chcemy się nawzajem słyszeć..."

Brawo Magda!!!

Magdalena Madeja, uczennica kl 3As Publicznego Gimnazjum nr4 z Oddziałami Integracyjnymi otrzymała stypendium Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia sportowe w ubiegłym roku szkolnym. Magda jest znakomitą pływaczką i pod okiem trenera Sebastiana Guzika wygrywała zawody ogólnopolskie i międzynarodowe. GRATULUJEMY!!!

ZEBRANIA Z RODZICAMI W PG4
8 listopada odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów PG4.

III miejsce członków Spółdzielni Uczniowskich

W dniu 03.11.11. w Zespole Szkół Nr 3 w Chrzanowie odbyły się Zawody Sportowe O Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Chrzanowie dla członków Spółdzielni Uczniowskich.

KONKURS OFERT NA PROWADZENIE SKLEPIKU SZKOLNEGO

w  Zespole Szkół  Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie, ul. Pogorska 8c

DYSKOTEKA
Dnia 24.11.2011r. odbędzie się dyskoteka w godz. od 17.00 do 19.30

SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W ORTOGRAFII

23.11.11 w trzebińskim MDK odbyła się kolejna edycja konkursu ortograficznego o tytuł Powiatowego Mistrza Ortografii. Brało w niej udział 39 uczestników z 13 szkół naszej gminy i powiatu. Tytuł Mistrza i statuetka trafiła do ucznia naszej szkoły-

DOMINIKA JACHYMCZYKA  z klasy 1A.

Również II miejsce zajął uczeń naszego gimnazjum-GRZEGORZ PIĘTKA z kl.3C,a wyróżnienie otrzymała KORNELIA SZCZYGIEŁ z kl.1A

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy sukcesu!!!!

Zbiórka makulatury.

ZBIÓRKA  MAKULATURY odbędzie  się dn. 30.XI - 1.XII.

Podpisane, związane paczki z  makulaturą będą przyjmowane w godzinach:

8.00-8.45

14.20-15.00

8.00-8.45

14.20-15.00

W szczególnych przypadkach można  indywidualnie umówić  termin i czas  dowozu  makulatury.

Wyniki konkursu na logo projektu COMENIUS
W czwartek 24 listopada 2011r uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 im. Szarych Szeregów z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie wybierali w głosowaniu logo projektu Comenius, który realizujemy w naszej szkole od początku tego roku szkolnego.

„Japońska manga a polski rysownik” -konkurs
Zobacz na stronę Kuratorium w Krakowie

W dniu 13. 12. 2011r odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami.

Harmonogram spotkań:

Klasa IVb - p. Feć zebranie 12.12.2011 o godz.17:00

Wyniki Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
wyniki  XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 - 1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego":
Wyniki konkursu fotograficznego "Widzę więcej"
25 listopada w Zespole Szkół nr 2  odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie fotograficznym. Wzięło w nim udział 13 osób z naszej szkoły. Aż siedem spośród nich zdobyło nagrody i wyróżnienia.

Uwaga!
W dniach od 30.11. - 13.12. 2011 r. biblioteka szkolna czynna wg harmonogramu p. Trojanowskiej.