II termin testów sprawnościowych

Dnia 17 lutego, o godzinie 15.30, na sali gimnastycznej, odbędzie się drugi termin testów sprawnościowych do klasy IV sportowej (dla uczniów, którzy nie brali udziału w pierwszym terminie testów).

Drugi termin testów pływackich odbędzie się 18 lutego o godzinie 9.00 na krytej pływalni.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Tegoroczne hasło - „Internet to więcej niż zabawa. To Twoje życie" - ma na celu zwrócenie uwagi na wpływ i konsekwencje internetowej aktywności dzieci i młodzieży.

ZIELONA SZKOŁA 2011

WŁADYSŁAWOWO - Chłapowo - Dom Kolonijny „JAR" - położony pomiędzy Władysławowem a Jastrzębia Górą niedaleko latarni w Rozewiu. Usytuowany w centrum Nadmorskiego Parku Krajobrazowego w pobliżu pięknego Jaru w odległości 150 m od morza.

TERMIN: 10 noclegów                                     CENA: 800,00

17.05 - 27.05.2011

Uwaga!

Dnia 23 lutego 2011r./ środa /, uczniowie wskazanych klas uczestniczą pod opieką nauczycieli w wizycie stomatologicznej / gabinet p. higienistki/

Wyjście uczniów na spektakl "Zemsta"

24 lutego 2011r. uczniowie pod opieką wskazanych nauczycieli wychodzą do MOKSiR-u na spektakl pt.:"Zemsta". Koordynator wyjścia p. M. Przybyła.

Zapisy do oddziału przedszkolnego!

UWAGA RODZICE

Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 1 - Szkoły Podstawowej Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie informuje, że w dn. 28.II - 04.III. 2011r. organizujemy zapisy dzieci ur. w 2006r. do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2011/2012.

UWAGA! Zmiana terminu eliminacji szkolnych BRD
Eliminacje odbędą się w piątek 4 marca o godz. 8:00

Zasady rekrutacji!!!

W dziale Oferta edukacyjna zamieszczono zasady rekrutacji  na rok szkolny 2011/12.

2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik