Konkurs!!!

Krajowe Centrum ds. AIDS we współpracy z Komisją Europejską organizuje ogólnopolski konkurs na hasło kampanii w ramach projektu H-CUBE: Trzy poważne zagrozenia dla młodych Europejczyków. Diagnoza sytuacji oraz stawienie czoła tym wyzwaniom w krajach UE.

UWAGA RODZICE!!!

Prosimy rodziców lub opiekunów o  przybycie  z  dzieckiem  zapisanym do klasy I- szej sportowej 2011/2012  na spotkanie kwalifikacyjne, które odbędzie się dnia  15 marca 2011r. (wtorek) o godz. 16.00  w  Zespole Szkół - Szkole Podstawowej Nr 8 z  Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie , ul. Pogorska 8C - sala gimnastyczna.

Dzień otwarty dla rodziców
Wtorek 15 marca 2011 zapraszamy wszystkich rodziców na tzw. "Dzień otwarty" czyli na spotkania z wychowawcami i nauczycielami.
PROMOCJA SZKOŁY

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz społecznośc uczniowska PG4 zaprasza uczniów i ich rodziców na "DZIEŃ OTWARTY" 15 marca o godz. 17:00.

Po spotkaniu rodziców klas VI z Dyrektorem Szkoły o godzinie 18:00 na sali gimnastycznej - odbędą się testy dla kandydatów do I klasy sportowej gimnazjum (proszę o przyniesienie strojów sportowych).

Konkurs literacko-plastyczny

dla dzieci klas IV-VI szkół podstawowych oraz młodzieży gimnazjalnej województwa małopolskiego.
Konkurs trwa od 10 marca do 10 maja 2011
A gdyby tak w najdłuższą, ciemną grudniową noc ożyły drewniane głowy ze stropu sali Poselskiej Zamku Królewskiego na Wawelu? I nie chcąc się nudzić zaczęłyby opowiadać sobie zasłyszane lub wymyślone przez siebie tajemnicze historie z życia zamku? Jak myślicie o kim, o czym by opowiadały?

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Przypominamy, iż termin nadsyłania prac na konkurs "Człowiek - Ziemia - Kosmos" mija 25 marca!

Zielona szkoła

II  ratę w kwocie 500 zł nalezy wplacić na konto organizatora wyjazdu do 15 kwietnia w tytule należy koniecznie podać imię i nazwisko dziecka, klasę, oraz nazwę i numer szkoły (ZS1 Chrzanów) kserokopię wpłaty proszę przynieść do kierownika wyjazdu p. Susuł lub wychowawcy klasy

X GMINNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ

Uczniów i młodzieży Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych, Świetlic Środowiskowych,
Grup Przedszkolnych

„Nasza szkoła bez nałogów"

ORGANIZATOR

• ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W CHRZANOWIE
  • OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W CHRZANOWIE
  • GMINNA KOMISJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
    W CHRZANOWIE

KONKURS!!! NAGRODY
tik-tak konkurs informatyczny
KONKURS MATEMATYCZNY

15.edycja „Test MATEMATYKA -OQFORD. Plus

Klas III-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum

Wszystkich chętnych uczniów prosimy o wpłatę 7 zł do nauczycieli matematyki do 31 III 2011(do czwartku) .

Uwaga Trzecioklasiści!!!

W dniu 5 kwietnia 2011r. w godzinach 17.00 - 18.30 zapraszamy na II Powiatowe Targi Szkół Średnich, które odbędą się w stołówce SP8.   Zapraszamy uczniów klas trzecich PG4,   ich rodziców oraz wychowawców.

Po targach o godzinie 18.30 odbędzie się zebranie z rodzicami.

ZIELONA SZKOLA - Zmiana terminu

Zielona Szkoła

Nastąpiła zmiana wyjazdu na Zieloną Szkołę z 17 na 18 maja powrót 28 maja 2011
Zmiana jest spowodowana testami kompetencji klas III SP, które odbędą się 17 maja 2011