Giełda podręczników.

W dniu 02.09.11 od godz. 15:00 do 16:00 w stołówce szkolnej odbędzie się giełda podręczników.

Zapraszamy osoby zainteresowane kupnem lub sprzedażą podręczników od klasy IV do gimnazjum.

We wtorek 6 września odbędą się zebrania z rodzicami

16:30  spotkanie rodziców klas 0-I SP z Dyrektorem ZS1 (holl A), następnie spotkania z wychowawcami

16:30 zebranie rodziców uczniów klas II-IV SP z wychowawcą

18:00 spotkanie rodziców klas I PG z Dyrektorem ZS1 (holl A), następnie spotkania z wychowawcami

18:00 zebranie rodziców uczniów klas V-VI SP i II-III PG z wychowawcą

Samorząd Uczniowski PG4

Przez ostatnie dwa lata na terenie ZS1 trwała zbiórka plastikowych zakrętek. Rezultat to ponad 800 kg zakrętek, które zostały przekazane organizatorowi i zasiliły konto, na którym są gromadzone środki na wózek inwalidzki dla niepełnosprawnego dziecka. (i tyleż śmieci mniej na naszych śmietnikach!). Od organizatora akcji otrzymaliśmy podziękowanie.

W tym roku szkolnym akcja trwa nadal, warunki i czas zbiórki Samorząd poda po najbliższym spotkaniu.

Opiekunowie SzRU

Beata Perek Edyta Szczurek

Uwaga Rodzice!!!
Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 1- Szkoły Podstawowej Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie informuje, że dnia 09 września 2011r. (piątek) od godz. 17.00 na stołówce szkolnej będzie można odbierać wcześniej zamówione mundurki.

W tym dniu będzie można również złożyć zamówienie na uszycie mundurka szkolnego.

„ Jan Paweł II w oczach dziecka"

W ramach obchodów XI Dnia Papieskiego

Konkurs adresowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej Nr 8

Konkurs Języka Angielskiego- Listen carefully!- Delicious food!
W dniu 26 września w ramach obchodów Dnia Języków Obcych i projektu Comenius odbędzie się w naszej szkole Konkurs Języka Angielskiego- Listen carefully!- Delicious food! na trzech poziomach edukacyjnych, tj. klasy I-III szkoły podstawowej, klasy IV- VI szkoły podstawowej i klasy I- III gimnazjum. Osoby, które chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe, zwłaszcza umiejętność słuchania, proszone są o zapisywanie się u swojego nauczyciela języka angielskiego do czwartku, tj. 22.09.11

organizatorzy

Zbiórka makulatury.

ZBIÓRKA  MAKULATURY odbędzie  się dn. 30.XI - 1.XII.

Podpisane, związane paczki z  makulaturą będą przyjmowane w godzinach:

8.00-8.45

14.20-15.00

8.00-8.45

14.20-15.00

W szczególnych przypadkach można  indywidualnie umówić  termin i czas  dowozu  makulatury.

Wybory SzRU PG4

W dniu 22 września 2011 r. odbyły się wybory do Szkolnej Rady Uczniowskiej.

20 Delegatów do SzRRu głosowało tajnie i dokonało wyboru do Zarządu następujących członków:

Przewodniczący: Katarzyna Klaja III A

Zastępca:  Paweł Łysik

Członkowie zarządu: Zuzanna Synal, Joanna Cackowska, Krzysztof Woźniak, Wojciech Kapuściński.

Opiekunowie SzRU: Beata perek, Edyta Szczurek

"Otrzęsiny" Klas I PG4

W dniu 29 września o godz. 16:00 odbędzie się uroczystość włączenia uczniów klas I do społeczności szkolnej PG4.

Dyskoteka na "dzień chłopaka"

29 września w godz. od 17:00 do 19:00 odbędzie się dyskoteka dla wszystkich uczniów naszej szkoły zorganizowana przez SZRU.

Wstęp 2 zł.

KONKURSY

Zapraszany uczniów do wzięcia udziału w konkursach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Życzymy zdobywania nagród i satysfakcji z zajętych miejsc.

Zbieramy zbieramy puste tonery, tusze, zamienniki tuszy, oryginały

Rozpoczynamy zbiórkę zużytych tonerów, tuszy. Celem Projektu jest kształtowanie postawy proekologicznej dzieci oraz budzenie w nich odpowiedzialności za otaczające środowisko naturalne.

Powody, dla których warto przyłączyć się do niniejszej zbiórki ?

1. Ze względu na praktyczną edukację dzieci związaną z ekologią i recyklingiem oraz kreowanie przyjaznych środowisku zachowań
2. Zbiórka jest idealną okazją, aby pozbyć się problemu, jakim są puste tonery i tusze do drukarek laserowych oraz od drukarek atramentowych, zalegające w magazynach, szafkach czy biurkach.
3. Na zbiórce można tylko zyskać zdobywając cenne nagrody.
4. Przedsięwzięcie ma charakter edukacyjny oraz zabawowy.

Sukcesy naszych uczniów

Paweł Paprocki z klasy IV b wystąpił wspólnie z Majką Jeżowską. Zaśpiewał piosenkę „Laleczka z saskiej porcelany”. Zajął też III miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Lwowskiej. W festiwalu tym wzięła też udział nasza absolwentka Dominika Pater zdobywając II miejsce.

2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik