Harmonogram organizacji próbnych egzaminów gimnazjalnych w PG4
W dniu 13.11. 2012 roku (wtorek)  wszyscy uczniowie gimnazjum  przychodzą do szkoły na godzinę 7:50.

Tego dnia  klasy I i II piszą próbny egzamin gimnazjalny - część humanistyczną, zgodnie  z planem:

Próbne sprawdziany dla klas V i VI

W dniach 13 i 14 listopada 2012 roku w Szkole Podstawowej nr 8 przeprowadzone zostaną próbne sprawdziany dla klas V i VI. W dniu 13.11.2012r. próbny sprawdzian o godzinie 9:00 piszą uczniowie klas VI, a w dniu 14.11.2012r. o godzinie 9:00 próbny sprawdzian piszą uczniowie klas V.

Fundusz IKEA FAMILY

Miło nam poinformować, że nasza szkoła korzysta z Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY. Fundusz powstał przy współpracy firmy IKEA Retail i Fundacji Świętego Mikołaja podczas akcji "Na rodzinę można liczyć", prowadzonej we wszystkich sklepach IKEA na terenie Polski w dniach 9.07. - 19.08.2012.  IKEA zachęcała swoich klientów do okazywania podczas dowolnych zakupów karty programu IKEA FAMILY, w zamian przekazując po 50 groszy od każdej transakcji na rzecz stypendiów dla uczniów w Polsce.

ZIELONA SZKOŁA!!!
W czerwcu 2013 wyjeżdżamy na 11 dniowy turnus na Zieloną Szkołę do OKW „Porta Mare" w Dziwnówku.  OŚRODEK KOLONIJNY położony jest 150 metrów od morza.

GŁOSUJCIE NA FILMY Z NASZEJ SZKOŁY
Nasi uczniowie wysłali na konkurs "Tesco dla szkół-zdrowo najedzeni" 5 filmów. Aby wygrać cenne nagrody dla szkoły TRZEBA GŁOSOWAĆ. Można glosować na każdy film. Liczymy na całą społeczność szkolną, a więc na uczniów, rodziców, znajomych itp. czyli wszystkich sympatyków naszej szkoły. A jak to zrobić .......

SZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE
19 listopada odbyły się szkolne zawody pływackie dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 oraz uczniów Publicznego Gimnazjum nr4. Udział w zawodach wzięło 90 osób. Zawody te były równocześnie  eliminacjami do etapu miejsko- gminnego.Zobacz wyniki: więcej
KOLEJNY SUKCES KORNELII SZCZYGIEŁ Z KLASY 2A!
19 listopada 2012 roku troje uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Powiatowym Konkursie Ortograficznym “Powiatowy Mistrz Ortografii”.

Zbiórka makulatury

26-30.11.2012. /poniedziałek-piątek /

Podpisane, związane  paczki  z  makulaturą będą  przyjmowane  w  godzinach :

13.35-14.30

8.45-9.30

15.30-16.00

11.25-12.20

11.25-12.20

8.00-8.30

9.45-10.30

W  szczególnych przypadkach można  indywidualnie umówić  termin i czas  dowozu  makulatury.

ListopadowyKkonkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
Odbędzie się 28.11.2012/środa/ godz.15.00-16.00 w   sali  11E/łącznik w-f/

Każdy uczestnik rozwiązuje test z zakresu znajomości znaków ostrzegawczych oraz  wykonuje zadania praktyczne na rowerze:

-jazda po prostej

-slalom

-ósemka

Zgłoszenia przyjmuje p. Małgorzata Grzybek w pok.4e /w-f/.

Zapraszam wszystkich uczniów przygotowujących się do Ogólnopolskiego Konkursu BRD

Szkolny Turniej Badmintona

Rozgrywki będą  przeprowadzone na sali gimnastycznej  w dwóch kategoriach wiekowych :

- 29.11.2012/czwartek/ godz.14.20  gra pojedyncza dziewcząt i chłopców  szkoła  podstawowa

- 30.11.2012/piątek/  godz.13.30  gra  pojedyncza  dziewcząt  i  chłopców  gimnazjum.

Zapisy  w dniu  zawodów .Uczestników obowiązuje pisemna   zgoda rodziców i ubiór sportowy.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dnia 26 listopada 2012 r. w poniedziałek odbył się dla uczniów gimnazjum
 TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW w ramach profilaktyki uzależnień:

Jestem sportowcem, a nie nałogowcem, bo sport nie kosztuje,
a kto go uprawia wiele zyskuje"

Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn, mecze zostały rozegrane w dwóch grupach.

Konkurs "Trzymaj Formę"

RUSZA DRUGA EDYCJA KONKURSU WIEDZY O ZDROWYM STYLU ŻYCIA "TRZYMAJ FORMĘ!"

Chętni uczniowie proszeni są o zgłoszenie się do pedagog Agnieszki Koniuch do dnia 04.12.2012 r.

2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik