Konkurs Wiedzy o Górach

W dniu 29.11.2012r. W Powiatowym Centrum Edukacyjnym odbył się I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Górach. Tematem konkursu były TATRY POLSKIE. W konkursie startowały szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne z całego powiatu chrzanowskiego. W tym doborowym składzie, uczeń klasy 3Bi  Wojciech Kapuściński zajął II miejsce.

XII POWIATOWY FESTIWAL TWÓRCZOŚCI INTEGRACYJNEJ

W dniu 28 listopada 2012r. nasza szkoła wzięła udział w XII Powiatowym Festiwalu Twórczości Integracyjnej, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 8 w Trzebini. Grupa trzynastu osób z klasy IVbi i VI bi pod kierunkiem p. Z. Zięby wykonała instrumentalnie utwór „William Tell Overture” Gioachino Rossini. Nad całością czuwała również p. M. Żarek i p. E. Polan. Występ dzieci spotkał się z uznaniem i aprobatą, uczestnicy festiwalu  przywieźli dla szkoły cenne nagrody.

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ BADMINTONA

Zawody   będą  przeprowadzone na sali  gimnastycznej  w dwóch kategoriach wiekowych:

• gra pojedyncza dziewcząt i chłopców szkoła  podstawowa 06.12.2012 /czwartek/ godz.14.20
  • gra pojedyncza dziewcząt i chłopców gimnazjum 07.12.2012 /piątek/ godz.13.35

Zapisy w dniu zawodów. Uczestników obowiązuje pisemna zgoda rodziców oraz ubiór sportowy.

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową.

Zapraszamy do udziału w konkursie grafiki komputerowej.

Posiadasz zdolności plastyczne, jesteś kreatywny, przyjdź w środę  12 grudnia o godz. 13:30 do sali komputerowej 1B.

Wstępne zapisy do 11 grudnia przyjmuje Henryka Feć.

Konkurs filmowy dla gimnazjalistów.

Chcecie zgarnąć tablet, telefon komórkowy, aparat fotograficzny lub odtwarzacz mp4?

Nic prostszego - zgłoście swój film do udziału w konkursie!

ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI

W dniu 11 grudnia 2012 r. odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami.

Harmonogram spotkań:

II Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej.
Dnia 03 grudnia 2012 r.  Miechowie odbył się II Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej.
Nasz reprezentant Pawłl Paprocki z klasy 5b zajął 3 miejsce.
Serdecznie gratulujemy Pawłowi i życzymy następnych sukcesów !

Gimnazjada Pływacka

7 grudnia 2012 roku na Krytej Pływalni „Cabańska Fala" w Chrzanowie ponad 50 zawodników i zawodniczek szkół gimnazjalnych Gminy Chrzanów (klas III i młodszych) stanęło na starcie zawodów pływackich rozgrywanych w ramach Gimnazjady.

Zawodnicy rywalizowali indywidualnie na dystansie 50m w 4 konkurencjach - stylami: motylkowym, grzbietowym, klasycznym, dowolnym, a także w sztafecie 8x50m. Awans do zawodów na szczeblu powiatu uzyskało 12 uczniów naszej szkoły oraz sztafeta dziewcząt i chłopców.Zobacz wyniki

Ogólnopolski Konkurs Jezyka Angielskiego
9 stycznia 2013 organizowany będzie w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego OLIMPUS.
Uczniowie chętni do udziału w konkursie proszeni ą o zgłaszanie sie do nauczycieli języka angielskiego do 13 grudnia 2012.
Próbne testy dla gimnazjalistów.

W dniu 12.12. 2012 roku ( środa ), 13.12.2012 (czwartek) oraz 14.12.2012  (piątek) uczniowie klas III  gimnazjum  przychodzą do szkoły na godzinę 8:45   i  piszą próbny egzamin zgodnie z poniższym harmonogramem:

KAMIL LEGIĘĆ STYPENDYSTĄ IV EDYCJI AKADEMII TALENTÓW DALKII
Kamil Legięć to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników sekcji biegu na orientację Klubu Sportowego „Kościelec" Chrzanów, uczeń klasy IIIa Publicznego Gimnazjum nr 4 w Chrzanowie.

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY 6-CIO LATKÓW
[Galeria zdjęć]

Wyjazd uczniów ZS 1 na mecz ZAKSA Kędzierzyn
[Galeria zdjeć]

KONKURS W RAMACH PROJEKTU COMENIUS 2011/2013
W ramach działań projektowych ogłaszamy konkurs na najlepsze przedstawienie tematu:
„Specjalne pożywienie na specjalne okazje"

Sukces w Powiatowym Konkursie "Zarządzanie finansami osobistymi"
Uczniowie:
Nadia Chochlińska, Michał Kucharski, Mateusz Szczepaniec z klasy IIIA Gimnazjum zajęli I m-ce w Powiatowym Konkursie "Zarządzanie finansami osobistymi"
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w konkursach.