Szkółka piłkarska MOKSiR Chrzanów staruje w projekcie szkółki piłkarskie Nivea!!!
Jeżeli uda się zdobyć odpowiednią ilość głosów szkółka uzyska za darmo sprzęt sportowy, a także będzie mogla liczyć na szkolenia z najlepszymi trenerami młodzieży z AJAXU AMSTERDAM!!!

Nabór do klas sportowych - podstawówka

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Szarych Szeregów przy ZS1 w Chrzanowie, ul. Pogorska 8c prowadzi nabór do I i IV klasy sportowej. Informacje pod nr tel. 32/623-37-66,  606730938

W dniu 8 marca 2012r. o godz.16:00 na Sali gimnastycznej odbędą się testy sprawnościowe dla kandydatów do klas sportowych. Dzieci proszę o przyniesienie stroju i obuwia sportowego.

Informujemy, iż w dniu 13. 03.2012r. / wtorek/ odbędą się:

• o godz. 15.30 - zespół do spraw integracji SP i PG- / stołówka szkolna/
  • o godz. 16.30 - Rada Pedagogiczna ZS 1 / obowiązkowa obecność wszystkich nauczycieli/- stołówka szkolna
  • o godz. 17.00 - promocja gimnazjum dla Rodziców uczniów kl.6 SP - wychowawcy klas 6 są zobowiązani do przekazania tej informacji uczniom
  • od godz. 18.00 do 19.00 - ,,dzień  otwarty‘' dla rodziców uczniów klas  IV - VI SP oraz I- III PG

Konkurs historyczny
„Dla przeszłych i przyszłych lat."
Edycja 2012: „Właściciele dóbr chrzanowskich" dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Powiatu Chrzanowskiego.

Konkurs na Mistrza Klawiatury

Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy na konkurs szybkiego pisania na klawiaturze.

Zawody odbędą się w kategorii: SP - kl.IV; SP - kl.V; SP - kl.VI oraz dla uczniów gimnazjum.

Konkurs GOOGLE

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w plastycznym konkursie na logo Google.

Więcej informacji znajdziecie ..........

Zasady rekrutacji do gimnazjum

Zgodnie z decyzją Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie z dnia 2 stycznia 2012 roku w sprawie terminów rekrutacji na rok szkolny 2012/2013 do publicznych gimnazjów od 5 marca do 27 kwietnia 2012r. składają podania uczniowie klas szóstych szkół podstawowych zamieszkali poza obwodem Publicznego Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie.

Decyzją Dyrekcji Zespołu Szkół nr 1 w Chrzanowie od 5 marca do 29 czerwca 2012r. składają podania uczniowie klas szóstych szkół podstawowych zamieszkali w obwodzie Publicznego Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie.

„Eko-Szkoła - Nagrody za elektrośmieci”
Zachęcamy do udziału wszystkich naszych uczniów i ich rodziców do zbiórki elektrośmieci: komputery, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, telefony stacjonarne i komórkowe, ładowarki, zasilacze, baterie, kable, mały i duży sprzęt AGD, zabawki na prąd i na baterie i inne sprzęty działające na prąd i na baterie.

Pierwszy Dzień Wiosny - na zielono!!!!
Zielony element stroju zwalnia 21 marca od obowiązku założenia mundurka szkolnego!
Uczniowie "zieloni" mają też zapewniony przywilej - zwolnienie z odpowiedzi.

Samorząd Uczniowski SP 8 I PG4

Macie pomysł na grę? Weźcie udział w konkursie dla ludzi kreatywnych.
Zapraszamy gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz domy kultury do udziału w Konkursie Edukacyjnym „Graj, doświadczaj, działaj", organizowanym w ramach II Małopolskiego Dnia Uczenia się. Młodzi ludzie będą mieli w nim szansę rozwinąć skrzydła wyobraźni tworząc projekty gier.

XIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki dla dzieci i młodzieży „BEZ GRANIC”

Znamy już wyniki XIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego dla dzieci i młodzieży „BEZ GRANIC"

Nasze nagrodzone poetki to: uczennica klasy 1D PG4 Joanna Parzelska , oraz Sylwia Pomarańska i Natalia Szczurek - uczennice klasy VIb SP 8, które otrzymały wyróżnienia promocyjne.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy poetyckie.

Zachęcamy do przeczytania wyróżnionych wierszy.

2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik