UWAGA TRZECIE KLASY GIMNAZJUM!

07. 05. 2012 r. (poniedziałek) wyjazd do Muzeum Auschwitz w Oświęcimiu.

Zbiórka na parkingu przy ul. Pogorskiej o godz. 7.45.

Pieniądze (30 zł) można jeszcze wpłacić przed wyjazdem. Jeżeli ktoś nie oddał zgody na udział w wycieczce, musi to zrobić przed wyjazdem.

Bez zgody nie może uczestniczyć w wycieczce.

Obowiązuje strój odpowiedni do miejsca, które będziemy zwiedzać.
Majowe zebrania z rodzicami.

W dniu 22. 05. 2012r. odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów uczęszczających do szkoły podstawowej i gimnazjum:

• o godzinie 17.00 klasy I-III SP8
  • o godzinie 17.00 klasy gimnazjum PG4
  • o godzinie 18.00 klasy IV-VI SP8

Tydzień Comeniusa w ZS1
7 maja w naszej szkole odbyły się spotkania w ramach Tygodnia COMENIUSA. Były pokazy pieczenie chleba, robienie pierożków, malowanie na drewnie i wiele innych atrakcji.

UWAGA RODZICE UCZNIÓW SP8

UWAGA  RODZICE I  UCZNIOWIE

Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi-

Szkoły Podstawowej Nr 8

W dniu 23 maja 2012 r. (środa)  od godz. 17.00 w sali 8C (koło szatni) odbędzie się mierzenie  mundurków  szkolnych dla dzieci ze szkoły podstawowej .

Proszę rodziców o przybycie z dziećmi w celu zamówienia nowych mundurków szkolnych lub wymianę na większe rozmiary.

Po finał do Warszawy.

Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie przystąpił do Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego "Technologie Informacyjno - Komunikacyjne TAK!" zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. To już druga edycja tego konkursu.

Weryfikacja elektroniczna dla uczniów klas III PG4

Anna Niechwiej:

czwartki od 11:30 do 12:15 - sala OB /szacharnia/

Dorota Ślusarczyk-Małecka:

18.05. oraz 01.06 - godz. 12:30 do 13:15 - sala OB /szacharnia/

06.06. oraz 13.06. - godz. 12:30 do 13:15 - sala OB /szacharnia/

Rodzice Uczniów Klas I – IV Szkoły Podstawowej!

Istnieje możliwość dofinansowania zakupu podręczników dla uczniów klas I - IV na kolejny rok szkolny.

W przypadku uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej kryterium dochodowe wynosi 504 zł netto na osobę w rodzinie, a w przypadku pozostałych utrzymane zostało kryterium dochodowe 351 zł netto na osobę   w rodzinie.

Wszelkich informacji udzielają pedagog i psycholog (gabinet 23 d), a wnioski niezbędne do otrzymania dofinansowania będą do pobrania w czerwcu br.

Uwaga rodzice 6-latków

24 maja tj. w czwartek o godz.17.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci 6- letnich, które w przyszłym roku szkolnym / 2012/2013/ rozpoczną naukę w klasie 1 c.

Spotkanie odbędzie się w sali 18 D.

Zielona szkoła - Grzybowo

Spotkanie organizacyjne dla rodziców uczniów wyjeżdżających na "zieloną szkołę" odbędzie się 29 maja o godz. 18:00 w sali 10a.

Wcześniejsze informacje na temat "zielonej szkoły"  znajdują się pod tym linkiem .

XI Gminny Przegląd Twórczości Profilaktyki Uzależnień
22 maja odbyło się podsumowanie  XI Gminnego Przeglądu Twórczości Profilaktyki Uzależnień.

Laureatka konkursu „Mały wielki świat – Unia Europejska w Twoim mieście” w Brukseli
Jowita Szarek - laureatka konkursu „Mały wielki świat - Unia Europejska w Twoim mieście", na zaproszenie europosła Bogusława Sonika (organizatora konkursu) przebywała między 13 i 17 maja na wyjeździe studyjnym w Brukseli.

Sukces informatyczny Aleksandra Potockiego

17 maj okazał się dla niego wyjątkowo szczęśliwy. Olek został laureatem ogólnopolskiego konkursu informatycznego "Tik TAK". znalazł się w pierwszej dziesiątce w  Polsce.  Sukces jest tym większy, że w konkursie brało udział 22 tysiące uczniów z całej Polski. Gratulujemy!!

KONKURS!!!!!

Zarząd LGD „Partnerstwo na Jurze” ogłosił dwa konkursy: na LOGO marki produktu turystycznego jakim jest „CHRZANOLANDIA” oraz konkurs fotograficzny.

W związku z tym pragnę Państwa zaprosić do czynnego brania udziału i nadsyłania do nas prac.

Do wygrania 1000 zł w konkursie na logo i od 300złotych w konkursie na zdjęcie!

Proszę również Państwa o umieszczanie plakatów czy to w miejscu pracy, czy na stronach internetowych stowarzyszeń, firm z którymi Państwo współpracują.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.partnerstwonajurze.pl

Zbiórka makulatury

30-31 .05.2012 /środa-czwartek/

Podpisane ,związane  paczki  z  makulaturą będą  przyjmowane  w  godzinach:

8.00-9.00

14.30-15.30

8.00-9.00

14.30-15.30

W  szczególnych przypadkach można  indywidualnie umówić  termin i czas  dowozu  makulatury.

KARTA ROWEROWA - TESTY
Jeżeli chcesz zdać testy teoretyczne podczas egzaminu na kartę rowerową zainstaluj program, który pozwoli Ci dobrze opanować wiedzę z tego zakresu.

Zapisy na świetlicę szkolną.
ZAPISY DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ NA ROK 2012/2013 PRZYJMOWANE SĄ
DO 22 CZERWCA 2012 ROKU.
PODANIA SĄ DO ODEBRANIA NA ŚWIETLICY!

Oddział przedszkolny - uwaga!!!

Zapraszamy rodziców lub opiekunów dzieci zapisanych  do oddziału przedszkolnego  w roku szkolnym 2012/2013  na spotkanie organizacyjne z wychowawcą, które odbędzie się w dniu  05 czerwca 2012r. (wtorek) o godz. 17.00 -  sala oddziału przedszkolnego w  Zespole Szkół - Szkole Podstawowej Nr 8 z  Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie , ul. Pogorska 8C.

Wszyscy jesteśmy gospodarzami EURO - również uczniowie
Wizerunek Polski nie będzie zależał wyłącznie od wyniku sportowego naszej reprezentacji, ale również od wrażeń jakie będą udziałem kibiców, którzy odwiedzą nasz kraj. Razem możemy zapewnić niezapomnianą atmosferę tego piłkarskiego święta nie tylko w miastach gospodarzach" napisała minister edukacji w liście do kuratorów oświaty związanym z kampanią społeczną „Polacy 2012. Wszyscy jesteśmy gospodarzami". Minister Szumilas, za pośrednictwem kuratorów oświaty, zwróciła się do dyrektorów szkół o włączenie przesłania kampanii do treści zajęć z uczniami, aby wzmocnić wychowawczy charakter akcji.