Stypendia Szkolne dla uczniów – ROK SZKOLNY 2012/2013

Wraz z nowym rokiem szkolnym 2012/2013 rodzice, opiekunowie prawni, a także pełnoletni uczniowie mogą ubiegać się o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym w formie stypendium szkolnego dla uczniów i słuchaczy kolegiów (od 7 do 24 roku życia), zamieszkałych na terenie Gminy Chrzanów.
  • Formularze wniosków o przyznanie stypendium szkolnego będą dostępne – do pobrania , od dnia 16 sierpnia 2012 r. w Ośrodku Pomocy Społecznej w Chrzanowie, Aleja Henryka 2/4, 32 –500 Chrzanów, pokój nr 17, I piętro
  • Wnioski o przyznanie stypendium szkolnego wraz z dokumentami należy złożyć w terminie od dnia 1 września 2012 r. do dnia 15 września 2012 roku w Ośrodku Pomocy Społecznej w Chrzanowie, Aleja Henryka 2/4, 32 – 500 Chrzanów, pokój nr 17, I piętro.

3 WRZEŚNIA - ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Godz.   8:15  - Msza Święta dla uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Kościele pw. Świętej Rodziny

Szkoła Podstawowa nr 8

Godz. 9:30 - uroczysta akademia uczniów klas III- VI SP- sala 11E,   następnie spotkanie z wychowawcą

Godz. 10:30 - uroczysta akademia uczniów klas 0-II SP- sala 11E, następnie spotkanie z wychowawcą

Publiczne Gimnazjum nr 4

Godz. 11:15 - spotkanie uczniów klas I PG z dyrektorem i wychowawcami - holl A

Godz. 11:15 - spotkanie uczniów klas II- III PG z wychowawcami

Program Stypendialny SAPERE AUSO

Małopolska Fundacja Stypendialna

Drodzy Stypendyści,Z przyjemnością informujemy, że rusza nabór wniosków stypendialnych dla uczniów i studentów szczególnie uzdolnionych w dziedzinie naukowej, sportowej i artystycznej oraz uczniów i studentów niepełnosprawnych w ramach Programu Stypendialnego SAPERE AUSO 2012/2013. Wyciąg z Regulaminu Stypendialnego określający szczegółowe zasady ubiegania się o stypendium znajduje się na naszej stronie internetowej.

Stypendia
Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca uczniów, rodziców i nauczycieli do odwiedzenia serwisu www.mojestypendium.pl. Jest to strona m.in. dla uczniów i nauczycieli, młodych naukowców, artystów i sportowców - wszystkich, którzy szukają możliwości finansowania swojego rozwoju. Mojestypendium.pl to baza aktualnych ofert stypendialnych oraz konkursów naukowych i artystycznych. Dzięki wyszukiwarce każdy zainteresowany może łatwo znaleźć stypendium lub konkurs najbardziej odpowiadający jego pasjom, talentom i potrzebom. W 2011 r. odwiedzający serwis mogli ubiegać się o 15 600 stypendiów o łącznej wartości 111 mln zł. Serwis powstał w 2006 r. i prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności i Fundacją Orange.