Giełda podręczników i mundurków szkolnych
W dniu 5 września o godz. 16:15 odbędzie się w szkole giełda podręczników i mundurków szkolnych. Zapraszamy uczniów i rodziców.

11 września - Zebrania wychowawców z rodzicami.
Harmonogram spotkań:

Konkursy fotograficzne

Zobacz ofertę:

Konkurs matematyczny Alfik.
W dniu 28.11.2012 od godz. 12:30 do 14:00 odbędzie się konkurs matematyczny ALFIK.
Wpisowe w wysokości 8 zł należy wpłacać do nauczycieli matematyki do dnia 05.11.2012.
W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie klas 2,3,4,5,6 szkoły podstawowej i 1,2,3 gimnazjum.
Więcej informacji o konkursie i o organizatorze można uzyskać na stronie : www.jersz.pl
Konkurs matematyczny OXFORD
Olimpiada wiedzy  MATEMATYKA- OXFORD. plus odbędzie się w dniu 9 listopada 2012 r o godz. 9:45 - 10:45.
Wpisowe w wysokości 7 zł należy wpłacać do nauczycieli matematyki do 05.10.2012.
Uwaga: w czasie testu nie wolno używać kalkulatorów. Karty odpowiedzi należy wypełniać czarnym długopisem.
Uczestnikami konkursu są uczniowie klas 3,4,5,6 szkoły podstawowej i 1,2,3 gimnazjum.
VIII Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych i Mlodzieżowych Drużyn Pożarniczych powiatu chrzanwoskiego.
Zawody odbędą się dnia 22 września 2012 r., na terenie boiska przy naszej szkole. Serdecznie zapraszamy.

OXFORD.PLUS-konkurs j.angielskiego i niemieckiego
Olimpiada Wiedzy OXFORD.PLUS odbędzie się26 października 2012 r.
Konkurs dla uczniów klas 3-6 szkoły podstawowej oraz 1-3 gimnazjum. Wpisowe w wysokości 7 zł proszę wpłacać do nauczycieli języka angielskiego oraz niemieckiego do dnia 02 października 2012 r.

Pasowanie uczniów klas I PG4
"Pasowanie" odbędzie się 18 września 2012 o godz. 17:00 na łączniku, na które zaprasza Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami.

DYSKOTEKA
Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka odbędzie się 27 września (czwartek) od godz. 17:00-19:00.

STYPENDIA DLA UCZNIÓW

W ramach Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY prowadzonego przez Fundację Świętego Mikołaja i firmą IKEA możliwe jest otrzymanie pomocy finansowej (stypendium) dla uczniów klas V-VI szkół podstawowych oraz I-III gimnazjów.

Samorząd SP8
Szkoła Podstawowa, jako jedna z 400 szkół w Polsce, wzięła udział w ogólnopolskiej akcji "Samorządy mają głos". Celem akcji, finansowanej przez Fundacę Batorego oraz Open Society Foundations, jest zwiększenie liczby szkół, które organizują demokratyczne wybory do władz samorządów i uczniów, którzy biorą udział w głosowaniu i kandydują, a także poprawa jakości wyborów.
Przebieg naszych wyborów można prześledzić tu: http://wybory.ceo.org.pl/wizytowka?id=159 - tu znajdują się także WYNIKI, lub na Facebooku: http://www.facebook.com/SuMajaGlos .
Opiekunowie SzRU p.Renata Kostrzewińska i p.Monika Hojoł
Zbiórka makulatury

26-27.09.2012. /środa-czwartek?

Podpisane, związane  paczki  z  makulaturą będą  przyjmowane  w  godzinach :

8.45-9.35

15.10-16.00

8.00-8.45

11.35-12.20

W  szczególnych przypadkach można  indywidualnie umówić  termin i czas  dowozu  makulatury.

Pomóżmy zwierzętom.
W dniach 1-8 X 2012 zostanie przeprowadzona zbiórka na rzecz schroniska w Oświęcimiu.

Konkurs Pięknego Czytania w J.Angielskim.

W dniu 26.09.12 w ramach obchodów Dnia Języków Obcych odbył się Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim.

Jury w składzie mgr Marta Szostek- Trzep i mgr Dorota Ślusarczyk- Małecka wyłoniły uczniów, którzy zaprezentowali się najlepiej.