XIV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim dla dzieci i młodzieży " BEZ GRANIC’’
W styczniu br. szkolni poeci zaprezentowali swoją twórczość w XIV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim dla dzieci i młodzieży ,, BEZ GRANIC’’. Jak co roku wiersze  naszych młodych twórców zostały zauważone i nagrodzone przez jury w/w konkursu.

Oto lista wyróżnionych poetów:

Stypendia Św. Mikołaja przyznane.
Szkolna Komisja Stypendialna na podstawie złożonego wniosku wytypowała Pawła Paprockiego z kl. 5b do otrzymania Stypendium św. Mikołaja. Wniosek został zaakceptowany przez Fundację Świętego Mikołaja. To już trzeci uczeń Zespołu Szkół Nr 1, który jest stypendystą. Od września 2012 w ramach Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY, który powstał przy współpracy firmy IKEA Retail i Fundacji Świętego Mikołaja otrzymują Natalia Skowronek z kl. 6a i Dawid z kl. 1A. Wszystkie stypendia skierowane są do uzdolnionych uczniów, którym sytuacja finansowa uniemożliwia rozwój talentów.  Stypendium św. Mikołaja przyznawane jest z funduszy, które wpływają na subkonto ZS1 od darczyńców.

BIEG PO ZDROWIE…..

W dniach 21.02, 28.02 i 07.03 klasy drugie gimnazjum wzięły udział w 3 etapowym cyklu działań związanych z promocją zdrowego stylu życia.

„Bezpieczny w sieci- powiedz to innym"
To kolejna edycja konkursu z „Panem T.I.K.iem", dotyczącego technologii komunikacyjno informacyjnych. W tym roku priorytetem jest bezpieczne korzystanie z Internetu.
Praca konkursowa polega na stworzeniu projektu graficznego na koszulkę (T-shirt) związanego z bezpieczeństwem w Internecie.
Więcej informacji u nauczyciela informatyki lub na stronie organizatora http://bezpiecznywsieci.ecdl.pl/2013/warunki-konkursu/

Konkurs fotograficzny.

Spotkanie Rady Rodziców.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie Rady Rodziców w dniu 14.03.2013 r. o godz. 16:30.

Dzień Otwarty dla szóstoklasistów i ich rodziców.
DYREKCJA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 I GRONO PEDAGOGICZNE
ZAPRASZA
RODZICÓW SZÓSTOKLASISTÓW WRAZ Z DZIEĆMI 19 MARCA  2013 O GODZ.17.OO, NA DZIEŃ OTWARTY, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ ZARAZ PO SPOTKANIU Z WYCHOWAWCAMI.

W programie :
-spotkanie z Dyrektorem szkoły,
-prezentacja multimedialna,
-przedstawienie z udziałem gimnazjalistów.

Konkurs informatyczny TIK-TAK

III Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „TIK?-TAK!” dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych jest organizowany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne. Więcej szczegółów na stronie organizatora konkursu .

ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI W DNIU 09.04.2013R.

Harmonogram:

• o godzinie 16.30  odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas 0-IV SP z wychowawcami.
  • o godzinie 18.00  odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas V SP oraz I-III PG z wychowawcami.

Pozostali nauczyciele, uczący w klasach, oczekują rodziców w pokoju nauczycielskim.

Przydział sal.