Probne testy gimnazjalne dla klas I i II

Harmonogram organizacji próbnych egzaminów gimnazjalnych
w PG4:

Uwaga rodzice uczniow klas I SP8

Dyrekcja Zespołu Szkół  Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w  Chrzanowie zaprasza rodziców przyszłych klas I-szych na zebranie organizacyjne, które odbędzie się  w dniu  14  maja  2013 r.  (wtorek)  o godz. 17.00

Informacja dla uczniów klas VI

Testy diagnostyczne do gimnazjum z języka angielskiego odbędą się 21 maja 2013 r.

- o godz. 8.00 - klasy VI (a,b,c) Szkoły Podstawowej nr 8

- o godz. 16.00 - kandydaci do Publicznego Gimnazjum nr 4 z innych szkól podstawowych

Testy odbędą się w Publicznym Gimnazjum nr 4 z Oddzialami Integracyjnymi w Chrzanowie, ul. Pogorska 8c.

DZIEŃ OTWARTY

21 maja 2013r. od godziny 17.00 do 19.00 odbędzie się w naszej szkole DZIEŃ OTWARTY

• o godzinie 17.00 na stołówce szkolnej odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas V SP z panem dyrektorem,  panią J. Burdach oraz wychowawcami klas V (ważne sprawy związane z przyszłorocznym sprawdzianem)
  • o godzinie 17.30 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów wyjeżdżających na zieloną szkołę z p. B. Susuł i opiekunami.
  • o godzinie 18.00 na stołówce szkolnej odbędzie się     spotkanie Rady Rodziców z panem dyrektorem.

Podręczniki na rok szkolny 2013/2014
W dziale DOKUMENTY został zamieszczony wykaz obowiązujących podręczników na nowy rok szkolny 2013/2014.

Uwaga rodzice!

Dyrekcja Zespołu Szkół  Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w  Chrzanowie zaprasza rodziców dzieci zapisanych do oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2013/2014 na zebranie organizacyjne, które odbędzie się w szkole w dniu  28 maja 2013 r.  (wtorek)  o godz. 17.00

Zawody Sportowe z okazji Dnia Dziecka

W dniu 31 maja (piątek) odbędzie się Dzień Sportu Szkolnego z okazji Dnia dziecka.  Uczniowie wybierają jedną z dyscyplin i zgłaszają swój  udział w zawodach 23 maja na godzinach wychowawczych lub do 24 maja u nauczycieli wychowania fizycznego odpowiedzialnych za poszczególne dyscypliny. Uczniowie, którzy nie zapiszą się w wyznaczonym terminie- nie będą mogli brać udziału w zawodach.  Uczniowie zgłoszeni na zawody będą wpisani na listy i zwolnieni z zajęć od godz. 8.30 do 11.30. Potem wracają na zajęcia.  Listy ze zgłoszonymi uczniami będą wisiały w pokoju nauczycielskim w celu informacji dla nauczycieli uczących w danym dniu oraz dla wychowawców.

Karta rowerowa
W dniu 31 maja od godz. 8:302013 r. odbędzie się egzamin teoretyczny na kartę rowerową. Egzamin praktyczny odbędzie się w innym terminie.
Warunki przystąpienia do egzaminu na kartę rowerową:

ZBIÓRKA MAKULATURY

27-29.05.2013 / poniedziałek-środa/

Podpisane, związane  paczki  z  makulaturą będą  przyjmowane  w  godzinach:

8.00-8.45

13.35-14.20

8.50-9.35

14.30-15.15

11.35-12.20

15.10-16.00

W  szczególnych przypadkach można  indywidualnie umówić  termin i czas  dowozu  makulatury.

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

Publiczne Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie bierze udział w projekcie Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa.

Dokumentem, który potwierdza wykonanie działań podnoszących poczucie bezpieczeństwa uczniów, rodziców i nauczycieli jest honorowy certyfikat „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo", nadawany przez Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.