ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI W DNIU 08.04.2014 r.
  • o godzinie 18.00  odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas I-III PG z wychowawcami.
  • o godzinie 16.30  odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas 0-V SP z wychowawcami oraz przedstawicielem Policji.

Komunikat dla uczniów wyjeżdżających do Warszawy.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców i uczniów, którzy  wyjeżdżają na wycieczkę do Warszawy (klasa VIa, VIb, Va, Vc) odbędzie się we wtorek 08.04. o godz. 17:45 w sali 9a.

Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka -Plus.
W dniu  8 maja 2014 roku w naszej szkole odbędzie się konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka -Plus.
Zapraszamy uczniów z klas IV-VI do wzięcia udziału w konkursie.
Wpłaty w wysokości 9 zł należy przekazać do nauczycieli matematyki E.Jaracz i B.Trzcionkowskiej do 10 kwietnia (do czwartku) 2014r
Zapraszamy i życzymy sukcesów w konkursie
Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Nasze drużyny Szkoły Podstawowej i Gimnazjum zajęły I miejsce i przeszły do dalszych rozgrywek. Trzymamy kciuki!!!

A to nasi wspaniali zawodnicy:

SP nr 8 - Hania  Dzierwa VIa, Wiktoria Góralczyk VIa, Maciej Osadziński VIb, Michał Chmiel VIa.

PG4 - Jan Filipski II A, Aleksander Potocki IIA, Jerzy Dzierwa IIA

XIII GMINNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ

Uczniów i młodzieży Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych, Świetlic Środowiskowych,

Grup Przedszkolnych zapraszamy do

KONKURSU

„Razem przeciw uzależnieniom"

Zdjęcia dla klas III gimnazjum
W dniu 16.04.2014 r. będą wykonywane w szkole zdjęcia dla klas III gimnazjum.

Egzamin gimnazjalny.

W dniach 23, 24, 25.04.2014r. uczniowie klas III Gimnazjum przystępują do egzaminów gimnazjalnych.

W tych dniach uczniowie klas III przychodzą do szkoły o godz. 8:30.

W dniach 23, 24, 25.04.2014 r. uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Chrzanowie, którzy nie przystępują do egzaminu mają 3 dni wolne od zajęć dydaktycznych.

W dniach 23, 24, 25.04.2014 r oddział przedszkolny czynny jest od godz. 8.00 do 13.00.

WAŻNE!
Jutro tj. we wtorek 29.04. w sali 9a o godz. 15:15 odbędzie się spotkanie opiekunów z uczestnikami wycieczki do Warszawy. Obecność obowiązkowa.

Szafki!!!!
Zostały zamontowane szafki dla uczniów. Na dzień dzisiejszy jest jeszcze kilka wolnych szafek - wszyscy zainteresowani mogą wpłacić uzgodnioną kwotę na konto Rady Rodziców (numer konta jest dostępny w sekretariacie szkoły).

Szkoła otrzymała certyfikat Ministerstwa Edukacji Narodowej jako SZKOŁA PRZYJAZNA SZEŚCIOLATKOM.
Z rąk Małopolskiego Kuratora Oświaty Aleksandra Palczewskiego oraz honorowych gości nagrodę za I miejsce w Małopolsce oraz nominację do Finałowej Gali Ogólnopolskiej w Warszawie odebrał dyrektor szkoły Marian Sadzikowski wraz z sześcioletnimi uczniami Kamilem Słobodziańskim i Karoliną Brzaną oraz ich rodzicami.

2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik