Próbny sprawdzian z języka angielskiego dla uczniów klas V

We wtorek 03 czerwca 2014 uczniowie klas V przystąpią do próbnego sprawdzianu z języka angielskiego. W tym dniu uczniowie uczą się zgodnie z planem zajęć. Sprawdzian piszą na 4 godz. lekcyjnej zgodnie z harmonogramem. W salach 11A i 19A piszą uczniowie z wydłużonym czasem. W pozostałych salach czas trwania sprawdzianu wynosi 45 minut.

Uczniowie, którzy wcześniej napiszą sprawdzian pozostają w salach pod opieką nauczycieli. Po dzwonku kontynuują lekcje zgodnie z planem.

ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI W DNIU 10.06.2014
  • o godzinie 16.30  odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas VI SP oraz I-III PG z wychowawcami.
  • o godzinie 18.30  odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas 0-V SP z wychowawcami

Głosuj na film naszych uczniów!!!!

Nasi uczniowie z klasy IIIA wzięli udział w projekcie na krótki film o naszym regionie. Film jest już zamieszczony na Internecie i czeka na WASZE głosy. Film nosi tytuł "Powiat chrzanowski przez palce". Link do strony głosowania.

Informacja od Rady Rodziców!
W dniu 17 czerwca o godzinie 18.00 w ZS 1 Chrzanów Rada Rodziców będzie wybierać ofertę ubezpieczenia NW na rok szkolny 2014/2015.
Oferty należy składać w sekretariacie ZS 1 do dnia 17 czerwca do godziny 15.00.

-Należy przygotować ofertę ubezpieczenia na sumę 8.000 zł, 12.000 zł, 16.000 zł.
Informację tel 606704871
Gala Finałowa ogólnopolskiego konkursu „Mam 6 lat”

28 maja 2014r.  w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbyła się Gala Finałowa ogólnopolskiego konkursu „Mam 6 lat", którego organizatorem było Ministerstwo Edukacji Narodowej. Na tę uroczystość została zaproszona delegacja z naszej szkoły - laureatki konkursu na etapie wojewódzkim.

Sukces filmowców z klasy IIIA.
Dziewczęta z klasy IIIA - Kinga Kasperek, Elżbieta Matuszek i Kornelia Szczygieł biorące udział w warsztatach filmowych organizowanych przez Miejską Bibliotekę w Chrzanowie, wywalczyły główną nagrodę Tytuł Oficjalnej Wizytówki Ziemi Chrzanowskiej 2014.
Uczennice już drugi raz brały udział w tym projekcie - w ubiegłym roku zdobyły wyróżnienie i I miejsce w głosowaniu internautów.

Zajęcia adaptacyjne dla klas I SP8

Zajęcia adaptacyjne organizowane przez ZS1 dla uczniów przyszłych klas 1 w dniach 25-27 sierpnia 2014.

Podsumowanie projektu MISTRZOWIE KODOWANIA

13 czerwca w Warszawie odbył się Festiwal projektów, który był okazją, aby szkoły, które brały udział w Mistrzach Kodowania mogły zaprezentować, czego się nauczyły i co udało im się osiągnąć.

Mistrzowie Kodowania to projekt edukacyjny mający na celu upowszechnienie nauki programowania  w polskich szkołach. Obejmuje on uczniów szkół podstawowych z całej Polski. W ramach zajęć dzieci uczą się programowania w intuicyjnym języku Scratch. Nauczyciele biorący udział w programie zostali przeszkoleni przez ekspertów, by przez kolejnych 8 tygodni prowadzić zajęcia programowania w swoich szkołach. Udział w programie jest bezpłatny.

Projekt realizowany jest przez Samsung Electronics Polska we współpracy z Partnerami: Centrum Edukacji Obywatelskiej, Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie oraz Stowarzyszeniem „Rodzice w Edukacji”.

Zajęcia z "kodowania" prowadziły w szkole Henryka Feć i Brygida Susuł.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Przemysław Małecki z klasy I, Amelia Pyzio i Julia Mazgaj z klasy Va.

Zobacz galerię zdjęć  oraz filmik

Rodzice klasy 3a.
Zebranie odbędzie się dnia 24.06. 2014  /wtorek/o godz 18.15 w sali 6c
Giełda podręczników.

23 czerwca o godz. 15:30  na holu szkoły odbędzie się Giełda Używanych Podręczników.

Wykaz obowiązujących podręczników na rok szkolny 2014/2015 jest wywieszony w holu na tablicy ogłoszeń oraz znajduje się na stronie szkoły.

Zakończenie roku szkolnego 2013 / 2014

W czwartek  26 czerwca 2014 o godzinie 9:00 w MOKSiR odbędzie się Uroczysta Gala zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas V, VI SP8 oraz III PG4.

Zbiórka pod szkołą o 8:25.

W piątek  27 czerwca 2014 do szkoły przychodzą wszyscy uczniowie :

Godz.   8.00 Msza Św. w Kościele

Godz. 9.15 Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 0-II SP 8, następnie rozdanie świadectw w salach lekcyjnych.

Godz. 9.15 Rozdanie świadectw dla klas V-VI SP i III PG w salach lekcyjnych.

Godz. 10.30 Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas III -IV SP 8 oraz I-II PG, następnie rozdanie świadectw w salach lekcyjnych.

Materiały przydatne dla uczniów klasy I SP
Plik z informacjami znajduje się w dziale DOKUMENTY

Wielobój Pływacko - Szachowy

23 czerwca na naszym basenie już po raz drugi odbyły się zawody pływacko - szachowe. Na starcie stanęło ponad 130 uczniów klas I - VI Szkoły Podstawowej aby sprawdzić swoje umiejętności w trzech konkurencjach: pływanie 25 lub 50 m, łowienie + partia szachowa oraz zjazd zjeżdżalnią na czas. Jednym z zamierzeń organizatorów było połączenie elementów pływania z królewską grą w szachy. Każdy uczestnik, który ukończył wszystkie konkurencje otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek, najmłodsi otrzymali także medale a zwycięzcy nagrody rzeczowe. Sądząc po atmosferze jaka panowała na basenie oraz na widowni, która zgromadziła liczną publiczność ta sztuka udała się. Wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tego dnia dziękuję w imieniu organizatorów.

GALERIA:

Uwaga Rodzice uczniów ze szkoły podstawowej!

Istnieje możliwość dofinansowania zakupu podręczników dla uczniów klas II – III oraz VI szkoły podstawowej na rok szkolny 2014/2015. Kryterium dochodowe na osobę w rodzinie nie może przekroczyć 539 złotych netto.

Wnioski są do pobrania w gabinecie 23d, w sekretariacie szkoły oraz ze strony www