Konkurs na kartkę świąteczną

Zapraszamy wszystkich uczniów do konkursu na kartkę świąteczną wykonaną techniką komputerową.

DZIEŃ OTWARTY
15 grudnia 2015r.
Mikołajki w Zabierzowie 2015
Jak co roku pływacy z naszej szkoły mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności pływackich na zawodach „Mikołajkowych" w Zabierzowie.

Portret Mikołaja
W konkursie plastycznym "Portret M." w ramach projektu "Z Mikołajem na sportowo", realizowanym we współpracy z Uczniowskim Klubem Sportowym, wyróżnionych zostało ponad 80 prac plastycznych.
Z Mikołajem na sportowo

Sportowa rywalizacja niesie za sobą wiele pozytywnych wrażeń! W zawodach "Z Mikołajem na sportowo" , zorganizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy, wzięły udział drużyny z chrzanowskich szkół z oddziałami integracyjnymi oraz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego. Zawody były okazją do sprawdzenia nie tylko kondycji, ale również zaangażowania, hartu ducha i woli walki.

Uwaga! Rodzice.
W dniach od 23  do 31 grudnia 2015 uczniowie mają zimową przerwę świąteczną. Są to dni wolne od zajęć dydaktycznych. Dla uczniów, którym rodzice nie mają możliwości zapewnienia opieki będą prowadzone zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy.   Deklarację udziału w zajęciach można pobrać ze strony szkoły/ze świetlicy. Po wypełnieniu należy ją złożyć do dyrekcji szkoły, do wtorku 15 grudnia włącznie.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„PROJEKT OKŁADKI ULUBIONEJ LEKTURY" kategoria: uczniowie klas I i II SP wyróżnienia otrzymali:

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W OTWARTYM KONKURSIE NA LOGO GMINY CHRZANÓW
Więcej informacji na stronie organizatora http://www.chrzanow.pl/index.php?id=229&p=news,1106,show,3704

Finał Szlachetnej Paczki 2015

Bardzo  dziękuję wszystkim  darczyńcom: uczniom, rodzicom i pracownikom  Zespołu Szkół NR1, którzy pomogli przygotować prezent w ramach „Szlachetnej Paczki”.

12 grudnia 2015r. dostarczyliśmy  do chrzanowskiego magazynu, 21 paczek z darami dla wybranej rodziny. Szczególne podziękowania kieruję do uczennic kl. IIIA PG: Oliwii Urbanik,  Julii Papierz i Emilii Kozikowskiej za pomoc przy pakowaniu i organizacji paczek.

Jak co roku korzystaliśmy z pomocy  niezwykle uczynnego, obdarzonego wielkim sercem  naszego konserwatora,  Pana Tomasza Kasprzyka.

Beata Perek

MIEJSKO – GMINNE ZAWODY PŁYWACKIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH

21 grudnia 2015 roku na Krytej Pływalni „Cabańska Fala” w Chrzanowie ponad 70 zawodników i zawodniczek szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Chrzanów  stanęło na starcie zawodów pływackich rozgrywanych w ramach współzawodnictwa organizowanego przez Szkolny Związek Sportowy. Współorganizatorem w/w zawodów był Zespół Szkół nr 1 w Chrzanowie.

Zawodnicy rywalizowali indywidualnie na dystansie 50m w 4 konkurencjach – stylami: motylkowym, grzbietowym, klasycznym, dowolnym, a także w sztafecie 8x50m.