ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI W DNIU 12 stycznia 2016r.
  • o godzinie 16.30  odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas 0-IV SP z wychowawcami
  • o godzinie 18.00  odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas V-VI SP oraz I-III PG z wychowawcami.

Próbny sprawdzian z Operonem

Próbny sprawdzian z Operonem dla uczniów klas szóstych odbędzie się
we wtorek 12 stycznia 2016.

Próbny sprawdzian trwa od 9:00 - 11:25 (uczniowie o przedłużonym czasie
9:00 -12:20)

Uczniów obowiązuje strój galowy. Powinni posiadać legitymację szkolną
oraz długopisy z czarnym tuszem.

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

„OLIMPUS" - SESJA ZIMOWA 2016

ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 13 STYCZNIA  2016 R. (ŚRODA)

O GODZINIE 8:00 W SALACH : 11C, 12C, 13C, 14C

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO „OLIMPUSEK”

DLA KLAS 1-3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 12 STYCZNIA 2016 r. (WTOREK)

O GODZINIE 11:30 W SALI 13C

SZLACHETNA PACZKA
Co chce Państwu przekazać wolontariusz: "Jako wolontariusz, chcę Państwu podziękować za profesjonalne podejście do tworzenia Paczki oraz za miłą i pełną radości atmosferę podczas rozmów telefonicznych i spotkaniu w magazynie. Miło było zobaczyć angażującą się młodzież i Panią Beatę Perek, która uczy  wrażliwości na biedę i trudną sytuację innych ludzi. Dzięki takim ludziom jak Państwo świat staje się lepszy i ludzie, którym doskwiera bieda na nowo odzyskują wiarę w drugiego człowieka. Dziękuję za współpracę imam nadzieję do zobaczenia w przyszłej edycji. Gorąco pozdrawiam wolontariusz: Aleksandra Stachura"

POWIATOWE ZAWODY PŁYWACKIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH

11 stycznia 2016 roku na Krytej Pływalni „Cabańska Fala" w Chrzanowie ponad 90 zawodników i zawodniczek szkół podstawowych i gimnazjalnych Powiatu Chrzanowskiego stanęło na starcie zawodów pływackich rozgrywanych w ramach współzawodnictwa organizowanego przez Szkolny Związek Sportowy. Współorganizatorem w/w zawodów był Zespół Szkół nr 1 w Chrzanowie.

Zawodnicy rywalizowali indywidualnie na dystansie 50m w 4 konkurencjach - stylami: motylkowym, grzbietowym, klasycznym, dowolnym, a także w sztafecie 8x50m.

Poniżej przedstawiamy uczestników, którzy uzyskali awans do zawodów wojewódzkich.

XIV wojewódzki konkurs plastyczny " Boże narodzenie -tradycje i wspólczesność"

18 grudnia 2015 w Modzieżowym Domu Kultury w Trzebini podsumowano XIV wojewódzki konkurs plastyczny " Boże narodzenie -tradycje i wspólczesność" Nadesłano 867 prac. Jury doceniło prace uczniów z naszej szkoły : wyróżnienie zdobył Ignacy Walenciak z klasy 6a, a Zuzanna Pytlowska z klasy 5c nagrodę.

Rezultaty szkolnego konkursu plastycznego "Mój talent"

11 grudnia zainteresowani uczniowie mieli okazję wziąć udział w szkolnym konkursie rysunkowym " Mój Talent ". Oto rezultaty rywalizacji:

Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego
Izabela Gawrońska z klasy 5a jest laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego - sesja jesienna.
POMYSŁ NA FERIE

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY dla uczniów kl. 4 - 6. PRZECZYTAJ KSIĄŻKĘ „W 80 dni dookoła świata" Jules a Verne. Zaprojektuj okładkę czasopisma PODRÓŻNIK

Wymagania:

- format- A3, PIONOWO

- technika - farba plakatowa

- termin oddania prac - 4 lutego 2016 r do sali 15 B

Dodatkowe informacje udzieli nauczyciel plastyki Beata Perek

II Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

Informacja dla uczniów klas IV -VI SP

zainteresowanych udziałemw II Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim

Zgłoszenia do konkursu przyjmują organizatorzy konkursu p. Marta Szostek- Trzep i p.Dorota Ślusarczyk- Małecka

Linki do tekstów konkursowych J.K Rowling  ‘Harry Potter and the Philosopher's Stone' ( rozdział 9 I 10).

Szkolne eliminacje

OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

odbędą się dn. 05.02.2016r (piątek) godz.14.25. sala 5a

Szkolne eliminacje

OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

odbędą się dn.03.02.2016/środa/ godz.14.30 w sali 5a

Konkurs na Dzień Bezpiecznego Internetu

Zapraszamy wszystkich uczniów do konkursu na plakat dotyczący bezpieczeństwa w Internecie. Plakat wykonany dowolną techniką plastyczną na formacie A3 należy złożyć u nauczyciela zajęć komputerowych lub informatyki do dnia 5 lutego. Wszystkie prace będą nagradzane oceną z przedmiotu, a najlepsze prace rzeczowymi nagrodami.

Plan lekcji II okres roku szkolnego 2015/2016- ważne!

Dyrekcja szkoły informuje, że pierwszy tydzień II okresu roku szkolnego będzie odbywać się zgodnie z planem z I okresu. Wszelkie zmiany będą obowiązywać od drugiego tygodnia.

Nowy plan na II okres będzie dostępny na stronie również od drugiego tygodnia.

2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik