OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

OLIMPUS  - SESJA JESIENNA 2016 r dla klas 4-6 SP oraz PG4 odbędzie się 7 listopada 2016 r.

Zapisy do 12 października 2016 r. u nauczycieli języka angielskiego. Opłata 9 z. Org. B. Utzig

KONKURS PLASTYCZNY

DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W CHRZANOWIE

Szkolny Konkurs Katechetyczny

„ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II - BĄDŹCIE ŚWIADKAMI MIŁOSIERDZIA"

Dzień Języków Obcych

Egzamin na kartę rowerową

Zakończyliśmy zajęcia przygotowujące do egzaminu na kartę rowerową. Egzamin odbędzie się 12 października 2016 r. o godz. 15:30 w sali 8A.

Przeprowadzona zostanie część teoretyczna egzaminu - test jednokrotnego wyboru. Część praktyczna odbędzie się w innym terminie.

Proszę dostarczyć Arkusze zaliczeniowe  z podpisem rodziców i wychowawcy klasy do organizatora egzaminu p. H.Feć lub p.Z.Buły.

Testy na kartę rowerową (menu lewe, zakładka Materiały dla ucznia - Technika).

• W dniu 13 X 2016 na godzinach wychowawczych odbędą się Akademie z okazji DEN.
  • W dniu 13 X 2016 o godzinie 16.00 na Łączniku odbędzie się nadzwyczajna uroczysta RP z okazji DEN.
  • W dniu 14 X 2016 szkoła organizuje wycieczki, uczniowie uczestniczą w imprezach pod opieką nauczycieli, nauczyciele biorą udział w imprezach rekreacyjno-kulturalnych z okazji DEN, szkoła zapewnia opiekę świetlicową. Oddziały przedszkolne pracują zgodnie z planem.
  • W dniu 13 X 2016 w szkole obowiązuje odświętny strój.

X Gminne Dyktando Ortograficzne uczniów gimnazjum o pióro Burmistrza Miasta Chrzanowa.

DZIEŃ OTWARTY w dniu 18 października 2016r.

Ogólnopolska Olimpiada Mitologicxzna

Certyfikat "Szkoła promująca bezpieczeństwo"

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Nasza stypendystka

Rządowy program "Bezpieczna +"
KONKURSU "TONGUE TWISTER MASTER" - lamańce w języku angielskim dla uczniów SP 8 oraz PG4
Ślubowanie klas I SP

25.10.2016 (wtorek) o godz. 16.00 odbędzie się uroczyste ŚLUBOWANIE kl.1 SP

Galeria zdjęć

Spotkanie uczniów klas I - III z Weroniką Kulawik - wolontariuszką Schroniska dla Zwierząt w Oświęcimiu

Kolejny sukces Wiktorii

Koło robótek ręcznych już działa

Spotykamy się już od dwóch tygodni. Pierwsze zajęcia poświęciliśmy na bukiety z krepiny i bibuły. Wykonanie kwiatów okazało się bardzo pracochłonne i dość trudne, ale jak mówi przysłowie "trening czyni mistrza" po drugim spotkaniu było już dużo lepiej.

Następne spotkania to już prace z koralików - przypomnimy i pokażemy nowym uczestnikom zespołu jak wykonać krokodylka z koralików.

Uwaga! Oddział Przedszkolny.
Oddział Przedszkolny tj Zerówka i 3,4-  latki zebranie z rodzicami 08.11. o godzinie 16:30