ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI W DNIU 15 listopada 2016r.

STOP CYBERPRZEMOCY!

Konkurs Informatyczny BÓBR dla uczniów SP i PG
Wszyscy zainteresowani konkursem proszeni są o kontakt z nauczycielem informatyki do dnia 07.11.2016 r.

DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA

IV Pływackie Mistrzostwa Ziemi Chrzanowskiej

Zebranie delegatów do Rady Rodziców SP8 oraz Rady Rodziców PG4

W dniu 14 listopada 2016r. o godz. 18.30 odbędzie się zebranie delegatów do Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 8 oraz Rady Rodziców Publicznego Gimnazjum Nr 4.

Serdecznie zapraszamy RODZICÓW na prelekcję „Dlaczego warto czytać?”.

W dniu 15 listopada 2016r. prelekcję pt. „Dlaczego warto czytać?" wygłosi Pan Grzegorz Kulikowski.

Ogłoszenie Skarbnika Szkoły Podstawowej Nr 8.

BEZPŁATNE KONSULTACJE Z PSCYHOTERAPEUTĄ

15 LISTOPADA 2016 r.ZAPRASZAMY RODZICÓW UCZNIÓW GIMNAZJUM NA INDYWIDUALNE BEZPŁATNE KONSULTACJE Z PSCYHOTERAPEUTĄ PANIĄ JOANNĄ WARYWOCKĄ

Święto Niepodległości
10.11 obowiązuje strój galowy. Zapraszamy wszystkich uczniów do przypięcia symbolu narodowego w postaci np. kokardki, emblematu, znaczka itp. Klasa, w której wszyscy uczniowie będą mieli elementy patriotyczne otrzyma niespodziankę od pana dyrektora. Wszystkich zapraszamy do udziału w akcji. Samorząd Uczniowski SP 8

Krokodyle i pająki

Na zajęcia z rękodzieła przychodzi coraz więcej uczniów, którzy chcą poznać różne techniki wykonania rzeczy, które mogą być wspaniałym prezentem dla bliskich.

ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI W DNIU 15 listopada 2016r.

Zuzanna Pytlowska została stypendystką Fundacji Świętego Mikołaja
Uczennica klasy 6c Zuzanna Pytlowska została stypendystką Fundacji Świętego Mikołaja. Podczas apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości w dniu 10 XI. 2016 Pani wicedyrektor Małgorzata Pieczara dokonała uroczystego wręczenia w/w wyróżnienia.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
W dniu 15.11.1016 o godzinie 13.00 odbędzie się etap szkolny Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Aniołki z koralików

Dziś na zajęciach rozpoczęliśmy przygotowania do szkolnego kiermaszu świątecznego. Pracując dalej z koralikami wykonaliśmy aniołki. Jedne były duże, a inne całkiem malutkie, ale wszystkie śliczne wyszły. Zobacz zdjęcie

Kolejne zajęcia to bałwanki i mikołaje z modeliny.
XV GMINNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ – „WYLOGUJ SIĘ DO ŻYCIA”

16 listopada 2016 roku w Zespole Szkół nr 1 w Chrzanowie odbyło się uroczyste podsumowanie XV Gminnego Przeglądu Twórczości Profilaktyki Uzależnień pod hasłem: „Wyloguj się do życia - bądź wolny od nałogów!".

Wśród laureatów znaleźli się również uczniowie Naszej szkoły:

BIAŁA SOBOTA W NASZEJ SZKOLE – 26.11.2016

Zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi w wieku od 5 do 10 lat na bezpłatne badania profilaktyczne:

OLIMPUSEK

Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego dla klas 1-3 Szkoły Podstawowej zostanie przeprowadzona w dniu 10-01-2017 r.

Zgłoszenia do 09 grudnia 2016 r. przyjmują nauczyciele języka angielskiego. Opłata 9 zł.

Organizator: B. Utzig

IV Pływackie Mistrzostwa Ziemi Chrzanowskiej
20 listopada 2016 roku odbyły się „IV Pływackie Mistrzostwa Ziemi Chrzanowskiej" zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej Nr 8 w Chrzanowie na Krytej Pływalni w Chrzanowie pod patronatem Starosty Chrzanowskiego oraz Burmistrza Miasta Chrzanowa.

Modelinowe Mikołaje i bałwanki

Dziś zabawa z modeliną i jak to przed świętami królują Mikołaje i bałwanki.

SZKOLNY KIERMASZ MIKOŁAJKOWY
6 GRUDNIA 2016 R. GODZ. 17 - 19
Regulamin konkursu w trakcie kiermaszu znajduje się w dalszej części informacji.

SZLACHETNA PACZKA

DOKONALIŚMY WYBORU RODZINY DO "SZLACHETNEJ PACZKI"

informacje

OLIMPUS - język angielski

Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego OLIMPUS - sesja zimowa dla uczniów klas 4-6 SP i 1-3 PG zostanie przeprowadzona w dniu 11 stycznia 2017 roku.

Zgłoszenia do 8 grudnia br. przyjmują nauczyciele języka angielskiego. Koszt 9 zł.

Org. Marta Szostek-Trzep

BIAŁA SOBOTA W NASZEJ SZKOLE

"Biała sobota" - 26.11.2016

fotorelacja Fb