Zabawa karnawałowa dla uczniów klas 0-III SP8

W poniedziałek  8 lutego 2016 odbędzie się zabawa karnawałowa dla uczniów klas 0-III SP8

I tura :  klasa 0, 1as,1bi,1c,1d,1e,2b.

15:00 - 16:00 zabawa - sala 01 F. Następnie poczęstunek w salach

II tura:  klasa 2as,2c, 2d, 3as,3b, 3c,3d

16:30 - 17:45  zabawa - sala 01 F . Następnie poczęstunek w salach

Fundaja św. Mikołaja

Fundacja Świętego Mikołaja działa od 1998 roku i jest organizacją pożytku publicznego. Fundacja Świętego Mikołaja łączy działalność charytatywną, edukacyjną i naukową.   Przez 17 lat działalności Fundacja zrobiła dużo dobrego.

Teatr dla uczniów klas 0-III.

W środę 17 lutego 2016 odbędzie się przedstawienie dla uczniów klas 0-III.

Prelekcje profilaktyczne

Przymiarka strojów komunijnych dzieci z klas 3.
Przymiarka strojów komunijnych dzieci z klas 3 przystępujących do I Komunii Świętej w Parafii Św. Rodziny w Chrzanowie odbędzie się w następujących terminach:
XI Powiatowy Konkurs Piosenki Świątecznej o PUCHAR RUDOLFA 2016.

W dniu 14.01.2016 uczennica klasy V c, Zuzanna Pytlowska zajęła III miejsce w XI Powiatowym Konkursie Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim o Puchar Rudolfa.

Uczennice Karolina Lichota i Karolina Konopacka z klasy 1A Publicznego Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie zdobyły wyróżnienie piosenką „Let it snow”

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

17-22 lutego - Wizyta uczniów z Anglii w naszej szkole

W dniach 17-22 lutego br będziemy gościć na terenie naszej szkoły 19 uczniów z Anglii i ich opiekunów z English Junior Chess Squad, którzy uczestniczyć będą w międzynarodowych meczach i turniejach w Chrzanowie (UKS 8) i Trzebini.

ZAPRASZAM NA SZKOLNY KONKURS RYSUNKOWY DLA UCZNIÓW KLAS 0 – III

* termin - 26 lutego, piątek, 4 i 5 godzina lekcyjna

* miejsce - szkolna galeria

* zgłoszenia - wychowawcy klas podają listę max 4 uczestników i zostawiają na portierni do 19 lutego

UWAGA RODZICE!
„Zgłoszenia” uczniów do klasy I SP8 i PG4 zamieszkałych w obwodzie szkoły należy złożyć w sekretariacie szkoły od 22.02. do 23.03.2016 r.

Dla celów organizacyjnych, prosimy o zgłoszenie wstępnej deklaracji zapisu dziecka do I klasy szkoły podstawowej i gimnazjum na rok szkolny 2016/2017, zamieszkałego poza obwodem szkoły, do sekretariatu szkoły drogą telefoniczną (32 623 37 66;  606 730 938) lub osobiście.

Zapraszamy do wzięcia udziału w diecezjalnym konkursie plastycznym.
17-22 lutego - Wizyta uczniów z Anglii w naszej szkole

W dniach 17-22 lutego po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole 19 uczniów- szachistów i ich opiekunów z English Junior Chess Squad w Anglii .

II Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania w Języku Angielskim

Zapraszamy uczniów klas IV- VI SP do wzięcia udziału w eliminacjach szkolnych, które odbędą się w dniu 18.03.2016.

ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI W DNIU 15 marca 2016r.