Sukces naszych poetów

Spotkanie z rodzicami kandydatów do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej.
W dniu 16 marca 2016r. o godzinie 16.30. w Szkole Podstawowej Nr 8 w  Zespole Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie ul. Pogorska 8c  odbędzie się spotkanie z rodzicami  kandydatów do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej (ogólnej, sportowej, integracyjnej).

W związku z planami utworzenia oddziału sportowego w klasie I oraz w klasie IV w roku szkolnym 2016/17 INFORMUJEMY, że:

W dniu 14 i 15 kwietnia 2016 o godzinie 16.30. odbędą się próby sprawności fizycznej dla kandydatów do oddziału sportowego klasy pierwszej oraz klasy czwartej.

Prosimy Rodziców o zabranie dla dzieci stroju i obuwia sportowego.

Zebranie delegatów Rad Rodziców SP8 i PG4
W dniu 15 marca 2016r. o godz. 19.00 odbędzie się zebranie delegatów Rad Rodziców SP8 i PG4.
Klub robótek ręcznych
Co środę od godziny 15:30 do 16:30 grupa dziewcząt z klas IV - VI spotyka się na zajęciach z rękodzieła artystycznego.

Próby do klas sportowych 1 i 4

W związku z planami utworzenia oddziału sportowego w klasie I
oraz w klasie IV w roku szkolnym 2016/17 INFORMUJEMY, że:

W dniu 20 kwietnia 2016 o godzinie 16.30. odbędą się próby sprawności fizycznej dla kandydatów do oddziału sportowego klasy pierwszej oraz klasy czwartej. Prosimy Rodziców o zabranie dla dzieci stroju i obuwia sportowego.

Zebranie z rodzicami

W dniu 12 kwietnia 2016r. o godzinie 17.00. w Szkole Podstawowej Nr 8
w Zespole Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie ul. Pogorska 8c  odbędzie się spotkanie z rodzicami, którzy w czasie rekrutacji będą ubiegali się o przyjęcie dziecka do oddziału sportowego klasy czwartej.

LEKARZ SPORTOWY

Dnia 30 marca 2016r.  od godziny 16.00 będzie przyjmował
w naszej szkole lekarz sportowy
. Rodzic, który przyjdzie z dzieckiem na wizytę powinien posiadać wyniki badań lekarskich dziecka:

dla grup szachowych: morfologię, mocz, EKG

dla grup pływackich: morfologię, mocz, EKG, badania laryngologiczne i okulistyczne.

(Badania laryngologiczne, okulistyczne, stomatologiczne ważne są 2 lata, a badania z krwi ważne są rok). Koszt badań wynosi 40 zł

Osoby chętne proszone są o wpisanie dziecka na listę, która znajduje się na portierni i wpłatę 40 zł

Informacji udziela p.Anna Kowalczyk

II Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim
W dniu 18.03.2016 odbył się w naszej szkole etap szkolnyII Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania w Języku Angielskim.
GMINNE ŚWIĘTO WIOSNY

8 kwietnia 2016 roku w bibliotece szkolnej przeprowadzone zostaną eliminacje do konkursu recytatorskiego organizowanego po raz XVII przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Balinie i Burmistrza Miasta Chrzanowa pod  hasłem „ BAJKI" - Jean de la Fontaine.