PODSUMOWANIE REALIZACJI RZĄDOWEGO PROGRAMU „BEZPIECZNA+”

Szkolny konkurs dziennikarsko – historyczny

„Porozmawiaj z dziadkiem, porozmawiaj z babcią"

Konkurs dla uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Chrzanowie

ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI W DNIU 10 stycznia 2017r.
  • o godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas 1-IV SP z wychowawcami.
  • o godzinie 17.30 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas V-VI SP oraz I-III PG z wychowawcami.

Zmiana planu zajęć - zmiana sal.
W związku z opuszczeniem przez nauczycieli pawilonu B nastąpiła zmiana planu zajęć.
Sukces Zuzanny

Uczennica klasy VIc- Zuzanna Pytlowska

zajęła III miejsce w XII Powiatowym Konkursie Piosenki Świątecznej

w Języku Obcym o Puchar Rudolfa.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

odbędzie się 18 stycznia 2017 (środa) o godzinie 9.00.

OLIMPUSEK - SESJA ZIMOWA dla klas 1-3 SP
ODBĘDZIE SIĘ 10 STYCZNIA 2017 R. ZGŁOSZENIA DO NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Olimpus j.angielski

Uwaga!

Konkurs Olimpus z j.angielskiego został odwołany w dniu 11.01 (środa) Informacja o nowym terminie zostanie podana w najbliższym czasie.

organizator p.Marta Szostek-Trzep

Nowy termin OLIMPUSA z języka angielskiego
Konkurs odbędzie się w poniedziałek 16.01.2017 o godzinie 8.00

Przerwa techniczna w funkcjonowaniu dziennika elektronicznego - 15.01.niedziela od 19 do 20 godz.

Konkurs zmiana terminu
Organizatorzy konkursu "Twoja twarz brzmi znajomo - mini playback show", informują, że jego uroczyste rozstrzygnięcie odbędzie się "łączniku" 2 marca 2017 roku (czwartek), na czwartej i piątej godzinie lekcyjnej.

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES PLUS MATEMATYKA
WYNIKI
Zabawa karnawałowa dla klas 0 i I-III

Harmonogram zabawy karnawałowej dla oddziału „O" i klas I-III

13.30- 14.45: oddział „O", 1a,1bi,2bi,2d,2e

15.00- 16.15 : 2a,2c,3a,3b,3c,3d

Uwaga uczniowie klas 1-6 SP8
W środę 25 stycznia 2017r. zostanie przeprowadzona fluoryzacja zębów. Wszystkich uczniów klas 1-6 SP8 proszę o przyniesienie szczoteczek do zębów.
II Gminny Konkurs "Nasi szkolni patroni"

15-20 lutego – Kolejna wizyta uczniów z Anglii w naszej szkole

W dniach 15-20 lutego będziemy gościć na terenie naszej szkoły 10 uczniów i ich opiekunów z Anglii z English Junior Chess Squad , którzy uczestniczyć będą w międzynarodowych meczach i turniejach w Chrzanowie (UKS 8) i Trzebini.

Uwaga
Informujemy, że w dniu dzisiejszym, piątek 27.01.2017 w szkole będzie obniżona temperatura ze względu na awarię sieci ciepłowniczej na osiedlu.
Zmiana planu zajęć od 13.02.2017r.
Proszę o sprawdzenie planu zajęć .

UWAGA UCZNIOWIE KLAS IV- VI

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH LITERACKO- ARTYSTYCZNYCH

POD HASŁEM: „W POSZUKIWANIU DROGI DO NARNII"

III Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim dla szkól podstawowych klas IV-VI