OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS MATEMATYKA.PLUS

W dniu 6 listopada 2017r. (poniedziałek) na 3 i 4 godzinie lekcyjnej w salach 11c,12c,13c,14c odbędzie się konkurs matematyczny Archimedes dla klas 4-7 Szkoły Podstawowej i 2-3 Gimnazjum. Proszę o zabranie na konkurs czarnego długopisu i kartek na obliczenia. Lista uczestników znajduje się na tablicy ogłoszeń naprzeciwko portierni.

Organizator konkursu Emilia Jaracz

KONKURS HISTORYCZNY PATRIA NOSTRA
Konkurs adresowany jest do młodzieży siódmych klas szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych z następujących obszarów: Województwo Mazowieckie, Województwo Małopolskie, Województwo Wielkopolskie.

ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI W DNIU 14 listopada 2017r.

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego na najpiękniejszą dynię

Wszystkie tegoroczne dekoracje dyniowe zaskakiwały twórczym i innowacyjnym podejściem do tematu.

GRAND PRIX konkursu zdobyła uczennica klasy V c Zuzanna Bogacz!

Portret św. Mikołaja

UCZNIOWIE SP 8!

NA WIZYTĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA 6 GRUDNIA CZEKAJĄ WSZYSCY,
A MY DO 1 GRUDNIA BR. CZEKAMY NA WASZE PRACE

MIKOŁAJKI DLA SCHRONISKA
Nasza szkoła bierze udział w akcji charytatywnej Mikołajki dla zwierząt ze Schroniska w Oświęcimiu.
10 XI 2017 - Marsz Patriotyczny i Msza za Ojczyznę w ramach obchodów Święta Odzyskania Niepodległości.
"Patriotyzm nie polega na przekrzykiwaniu się kto Polskę bardziej kocha. Rzecz w tym, aby po cichu, z zaciętymi zębami, nieco pochylonym karkiem, ale z podniesioną głową żyć w niej
i nie uciekać".
Aleksander Kamiński.

ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI W DNIU 21 listopada 2017r.

o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych z wychowawcami

Sukces Mikołaja

W wojewódzkim konkursie historycznym "W przeddzień 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości", uczeń klasy 6a MIKOŁAJ SZCZUREK zajął V miejsce. Gratulujemy wiedzy i pasji oraz życzymy dalszych sukcesów.

relacja

CZAS NA KONKURS Z DZIEDZINY GRAFIKI KOMPUTEROWEJ
Zadaniem uczestników konkursu będzie wykonanie kartki Bożonarodzeniowej techniką komputerową.

SZKOLNY KIERMASZ MIKOŁAJOWY 2017

W dniu 8 grudnia bieżącego roku (2017)  w godzinach od 16;30 do 19;00, w naszej szkole po raz kolejny odbędzie się Szkolny Kiermasz Mikołajowy.

Finał XVI Gminnego Przeglądu Twórczości Profilaktyki Uzależnień

22 listopada 2017 roku odbył się XVI Gminny Przegląd Twórczości Profilaktyki Uzależnień, zorganizowany przez naszą szkołę oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chrzanowie: „Razem tworzymy trzeźwą przyszłość - jesteśmy wolni od nałogów".

Olimpusek

Szlachetna Paczka edycja 2017
Serdecznie zachęcamy do włączenia się w przygotowanie Szlachetnej Paczki przez Naszą Szkołę.

Relacja z gminnego przegladu profilaktyki uzaleznień

Zapraszmy do obejrzenia

Pokazali co szkodliwe i dostali nagrody

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej
odbędzie się 27 listopada 2017r. o godz. 12.30 w sali 13C.

Uczniów obowiązuje strój odświętny.

OLIMPIADA Języka Angielskiego OLIMPUS - sesja zimowa
dla uczniów klas 4-7 SP i 2-3 PG odbędzie się 10.01.2018.
Zgłoszenia przyjmowane są przez nauczycieli j.angielskiego do 7.12.2017. (koszt 9 zł)
Koordynator konkursu Marta Szostek-Trzep
Dyskoteka andrzejkowa

30 listopada 2017r. (czwartek) odbędzie się dyskoteka andrzejkowa. ZAPRASZAMY od 16:00 do 19:00 wstęp 3zł . GRA NAM DJ

(buty zamienne + dobry humor)

Festiwal Zabaw Integrujących

Dziękujemy za wspólną zabawę nauczycielom klas I-III integracyjnych z naszymi gośćmi - uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 1. Dziękujemy wolontariuszom za pomoc- Zuzi i Izie , duhnom Karolinie i Laurze, druhowi Bartkowi i prowadzącemu druhowi Kamilowi.

grupa nieformalna Gracja

Trzymaj formę!

W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!”.