Konkurs na portret św.Mikołaja rozstrzygnięty
Grand Prix trzeciej edycji szkolnego konkursu plastycznego "PORTRET ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA" zdobyła uczennica klasy III b (i) Justyna Kędziora. Gratulujemy!
konkurs rysunkowy „MÓJ TALENT”

Zapraszamy uczniów klas I - III do udziału

w konkursie rysunkowym

„MÓJ TALENT", który odbędzie się 12 grudnia br. (wtorek)
w godzinach od 15.30 do 16.30 w sali 14 B

(I piętro, pawilon B).

Ogólnopolska OLIMPIADA Języka Angielskiego OLIMPUSEK - sesja zimowa
Dla uczniów klas 1-3 Szkoly Podstawowej odbędzie się 09.01.2018r.
Zgłoszenia przyjmowane są przez nauczycieli j. Angielskiego do 8 grudnia 2017 r. (koszt 9 zł)
Koordynator konkursu Bernadetta Utzig (sala 13B)

XI Gminny Festiwal Pieśni Legionowej

Uczniowie naszej szkoły godnie uczestniczyli 10.11.2017 roku w XI Gminnym Festiwalu Pieśni Legionowej zdobywając zaszczytne II miejsce. Zuzanna Pytlowska w duecie z Tymoteuszem Woźniakiem wspaniale zaprezentowali i wykonali pieśń „Ułan i dziewczyna" zdobywając gromkie brawa. Uczniów do przeglądu przygotował Zbigniew Zięba.

II Szkolny Kiermasz Mikołajkowy.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i udział w II Szkolnym Kiermaszu Mikołajowym wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom oraz gościom, którzy Nas w tym dniu odwiedzili.

Dzień otwarty 19 grudnia 2017r.

UWAGA!

19 grudnia 2017r. o godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klasy 2as z wychowawcą p. Maria Kotowska - Palian sala 4D

6c lekcja wf na trampolinach
Kolejny raz klasa 6c wzięła udział w nietypowej lekcji wychowania fizycznego. Tym razem był to wf na trampolinach w JumpCity  w Katowicach. Jak widać kondycja i humor dopisywały. Galeria

MIKOŁAJKOWY KONKURS NA NAJDŁUŻSZY ŁAŃCUCH CHOINKOWY
Uczniowie zapisani na zajęcia odbywające się w świetlicy szkolnej brali udział w Mikołajkowym konkursie na najdłuższy łańcuch choinkowy zorganizowanym przez MOKSiR w Chrzanowie. Dnia 6 grudnia 2017 r. o godzinie 16:00 na chrzanowskim rynku nastąpiło oficjalne rozstrzygnięcie konkursu. Uczniowie biorący udział w konkursie wykonali łańcuch mierzący 126,4 cm., dzięki czemu zajęliśmy IV miejsce.
Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

Wyniki konkursu j.angielskiego ArchimedesPlus-EnglishPlus
Plik do pobrania

Wyniki konkursu "Mój talent"

W wyniku tajnego głosowania nauczycieli naszej szkoły Grand Prix IV edycji szkolnego konkursu rysunkowego dla uczniów klas I - III    „MÓJ TALENT" otrzymała ALICJA LIKUS (II a), a wyróżnienia trafiły do Liliany Dzierwy (I d), Alicji Brzany (II b) i Ireny Zdebik (III b). Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Gratulujemy! Zapraszamy do udziału w edycji wiosennej z okazji Świąt Wielkiej Nocy.

Sukces uczniów klasy IIC gimnazjum.

Uczniowie Arkadiusz Lechwar i Krzysztof Mąsior z klasy IIC zakwalifikowali się do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o „Diamentowy Indeks AGH” z zakresu geografii z elementami geologii. Sukces tym większy, że startowali z uczniami szkół średnich.

Serdeczne gratulacje!