KONKURSU "TONGUE TWISTER MASTER" - lamańce w języku angielskim dla uczniów SP 8 oraz PG4

KONKURS języka angielskiego Tongue Twister Master, czyli Mistrz łamańców w języku angielskim, dla klas 1-3 szkoły podstawowej odbędzie się 16 lutego o godzinie 10:30

Pracowite Ferie - 3 dni – 8 startów – 8 złotych medali
Wiktoria Ziober - uczennica klasy 5 SP8 w Chrzanowie w ostatni weekend wywalczyła 8 złotych medali w prestiżowych międzynarodowych zawodach „VII Puchar Silesia” w Katowicach.
Szkolne eliminacje OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

Odbędą się dn.21.02.2017/wtorek/ godz.14.25 w sali 2a

Uczestnicy konkursu rozwiązują test pisemny . Warunkiem uczestnictwa jest pisemna zgoda rodziców. Czteroosobowa drużyna będzie reprezentować szkołę podczas Gminnych Eliminacji OTWP .

Zgłoszenia przyjmuje p. Małgorzata Grzybek do dn.20.02.2017.

Powiatowy Konkurs dla Dzieci i Młodzieży na Komiks Płomyka i Iskierki pod hasłem: "Bezpieczeństwo pożarowe w domu".

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU UCZNIÓW KLAS I-IV SP.

STRONA ORGANIZATORA

KARTA ZGŁOSZENIA

WZÓR POSTACI ISKIERKI I PŁOMYKA

POWIATOWE ZAWODY PŁYWACKIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

15 lutego 2017 roku na Krytej Pływalni „Cabańska Fala" w Chrzanowie ponad 60 zawodników
i zawodniczek szkół podstawowych Powiatu Chrzanowskiego stanęło na starcie zawodów pływackich rozgrywanych w ramach współzawodnictwa organizowanego przez Szkolny Związek Sportowy. Współorganizatorem w/w zawodów był Zespół Szkół nr 1 w Chrzanowie.

Zawodnicy rywalizowali indywidualnie na dystansie 50 m w 4 konkurencjach - stylami: motylkowym, grzbietowym, klasycznym, dowolnym, a także w sztafecie 8x50m.

Poniżej przedstawiamy uczestników, którzy uzyskali awans do zawodów wojewódzkich.

WYNIKI - SZKOŁY PODSTAWOWE:

POWIATOWE ZAWODY PŁYWACKIE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

17 lutego 2017 roku na Krytej Pływalni „Cabańska Fala" w Chrzanowie  odbyły się  powiatowe  zawody pływackie rozgrywane  w ramach współzawodnictwa organizowanego przez Szkolny Związek Sportowy. Współorganizatorem w/w zawodów był Zespół Szkół nr 1 w Chrzanowie.

Nasi uczniowie z ZS 1 Chrzanów rywalizowali  z zawodnikami z PG 2 Chrzanów, KSW Libiąż,
G 1 Trzebinia, G 2 Trzebinia, G 3 Trzebinia, Gimnazjum w Zagórzu.

WYNIKI - SZKOŁY GIMNAZJALNE

Wizyta uczniów z Anglii – Dzień Szkolny

W dniach 15-20 lutego po raz kolejny do Zespołu Szkół nr 1 w Chrzanowie na zaproszenia Dyrektora szkoły Mariana Sadzikowskiego przyjechali uczniowie -szachiści (10 uczniów i 2 opiekunów z English Junior Chess Squad w Anglii i jak zwykle zostali tutaj ciepło przyjęci przez naszych uczniów.

VIII GMINNE SPOTKANIA LITERACKO- ARTYSTYCZNE „W POSZUKIWANIU DROGI DO NARNII”

KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW GIMAZJUM

„WSZĘDZIE ŚWIECĄCE PROSTOKĄTY”– połączeni czy oddaleni?

SZKOLNE ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO
  • Szkoła Podstawowa 02.03.2017(czwartek) godz.12.30 sala 2A
  • Gimnazjum 07.03.2017(wtorek) godz.13.35 sala 2A

FLUORYZACJA

We wtorek 28 lutego 2017r. zostanie przeprowadzona fluoryzacja zębów.

Wszystkich uczniów klas 1-6 SP8 proszę o przyniesienie szczoteczek do zębów.