DARMOWY program do rozliczenia PIT-ów za 2016 rok podatkowy e-pity.

Informujemy, że Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska", udostępniło DARMOWY program do rozliczenia PIT-ów za 2016 rok podatkowy e-pity.

WIELKANOCNY KONKURS PLASTYCZNY

UWAGA RODZICE

Dyrekcja ZSz. Nr 1 - Szkoły Podstawowej Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie prosi rodziców dzieci 7-letnich (ur.2010r), zamieszkałych w obwodzie szkoły  o wypełnienie ZGŁOSZENIA w celu przyjęcia dzieci do klasy I-szej  na rok szkolny 2017/2018.

Termin :   22.02.2017r  do  14.03.2017r

Powiatowy Konkurs Recytatorski Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjum

VI Małopolski Konkurs Recytatorski „Niektórzy lubią poezję”

„Mini Playback Show”

III Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania w Języku Angielskim

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym – Finał Wojewódzki - brązowy medal dla drużyny dziewcząt i chłopców !

ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI
W DNIU 14 marca 2017r.
  •  godz.16.30 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas V-VI SP oraz I-III PG z wychowawcami.
  • godz.17.30 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas 0-IV SP z wychowawcami.(klasa 3b  godz.16:30)

W DNIU 15 marca 2017

• godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów oddziałów przedszkolnych.

ZEBRANIE ORGANIZACYJNE DO KLAS I-SZYCH ODBĘDZIE SIĘ 14 MARCA 2017 r. O GODZ. 17.00
Zapraszamy wszystkich rodziców.W tym dniu odbędą się testy kwalifikacyjne dla dzieci do oddziału mistrzostwa sportowego (proszę zabrać obuwie zamienne i strój sportowy).

Zebranie delegatów do Rady Rodziców SP8 oraz Rady Rodziców PG4

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM- 3 ZŁOTE MEDALE!

Wiktoria Ziober i Justyna Poznańska (klasa 5a) oraz Patryk Kawala (6 a) zdobyli złote medale podczas Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w Nowym Sączu.

Konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej
"Dbamy o nasze miasto - walczymy ze smogiem."

PODZIĘKOWANIA Z ANGLII !!!

W załączeniu oficjalne podziękowanie, które dostała p. Marta Szostek-Trzep z National Junior Chess Squad po wizycie uczniów - szachistów z Anglii.

KONKURS - Międzynarodowy Dzień Szczęścia 2017

Wycieczka narciarska do Sidziny

Do tradycji naszej szkoły stało się organizowanie wycieczki narciarskiej w Sidzinie koło Jordanowa w dniach od 19 do 25 lutego 2017r.

Eliminacje szkolne do III Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania w Języku Angielskim.

W dniu 16.03.2017 odbyły się eliminacje szkolne do III Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania w Języku Angielskim. Do etapu powiatowego zakwalifikowały się uczennice klasy VI a Izabela Gawrońska oraz Zuzanna Gawrońska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Informacja dla rodziców dotycząca zachowania bezpieczeństwa w korzystaniu z gier komputerowych.

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Jaworznie

Komunikat
Informuję, że w dniu 31 marca 2017 roku szkoła zapewni wszystkim uczniom opiekę dydaktyczno-wychowawczą zgodnie z planem lekcji. Nie ma powodu aby dzieci nie przychodziły w tym dniu do szkoły.
Dyrektor Marian Sadzikowski

TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA.

W dniach 20.03.- 24.03.2017 r. w naszej szkole prowadzone były działania w ramach TYGODNIA BEZPIECZEŃSTWA.