Prace uczniów klas VI
Uczniowie klas VI wykonali makiety swoich lub wymarzonych osiedli. Jak widać na zdjęciach pracy bardzo dużo, wiele ciekawych pomysłów na wykonanie elementów makiety. Gratulujemy wszystkim wykonawcom.

KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY! 8 - 31 MAJA 2017
Konkurs dla uczniów dot. bezpieczeństwa– zaproszenie od rajdowego Mistrza Europy. Więcej informacji http://kajto.pl/aktualnosci/bezpieczni-kolkiem-rusza-konkurs/

Konkurs informatyczny "Zaprogramuj smoka"
W dowolnym języku programowania (np.: Baltie, Scratch, Python, C++, Java, App Inventor, JavaScript) napisz prostą grę edukacyjną, której przewodnikiem (lub bohaterem) będzie smok.
Gra powinna być tematycznie związana z Małopolską, jako regionem lub miejscowością, w której mieszkasz.

Uwaga
 Informujemy, że zmienił się termin badań lekarza orzecznika w sprawach dotyczących roszczeń odszkodowawczych  z tytułu ubezpieczenia uczniów , z 16.06.2017 na wcześniejszy 09.06.2017r. godzina bez zmian.

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego OLIMPUS – sesja zimowa

Izabela Gawrońska   (93%) - klasa 6a

Zuzanna Gawrońska (93%) - klasa 6a

Amelia  Maree           (87%)    -  klasa 4a

Wszystkim laureatom gratulujemy!

Sukcesy uczniów klas 2 SP8 w III Gminnym Dyktandzie z Języka Angielskiego

Krzysztof Bodurka z kl. 2d zdobył I miejsce w gminie

Maksymilian Jędryka z kl. 2a zdobył wyróżnienie.

KONKURS Mistrz Słówek Angielskich

Konkurs odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2017r. wg planu wyznaczonego przez Dyrekcję szkoły podstawowej (ogłoszenie na plakatach).

UWAGA RODZICE I UCZNIOWIE Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi– Szkoły Podstawowej Nr 8 w Chrzanowie

W dniu 18 maja 2017 r. (czwartek)  od godz. 18.00 na jadalni szkolnej odbędzie się mierzenie  mundurków  szkolnych dla dzieci klas I ze szkoły podstawowej .

Proszę rodziców o przybycie z dziećmi w celu zamówienia nowych mundurków szkolnych lub wymianę na większe rozmiary.

Koszt mundurka - 57,00 złotych (zaliczka 30 zł płatna w dniu przymiarki).

KONKURS MATEMATYCZNY

W dniu 1 czerwca odbędzie się konkurs matematyczny. Zapisy u p. Emilii Jaracz w sali 2c lub u swoich nauczycieli matematyki w terminie do 25 maja.

Harmonogram organizacji próbnych egzaminów gimnazjalnych dla klas I i II w PG 4 w roku szkolnym 2016/2017

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2017/2018

termin zwrotu do sekretariatu 10.06.2017

pobierz dokument

I Akademia Talentów SP 8 Chrzanów 1-2.06.2017 rok

1.W dniach 1 i 2 czerwca 2017 roku na terenie Zespołu Szkół Nr 1 w Chrzanowie odbędzie się I Akademia Talentów  SP 8 Chrzanów. (Dni 1 i 2 czerwca są wolne od zajęć szkolnych dla uczniów SP 8 Chrzanów).

2. Zapraszamy uczniów do udziału w imprezach  rekreacyjno-sportowo-naukowych.

3.Zapisy u nauczycieli lub wychowawców do dnia 26 V 2017 ( należy zarejestrować się oddając kartę uczestnika podpisaną przez rodzica/opiekuna prawnego).

4.Imprezy odbywają się wg. harmonogramu.

I Akademia Talentów SP 8 Chrzanów 1-2.06.2017 rok - HARMONOGRAM

Zawody i konkursy organizowane dla klas I-VI Szkoły Podstawowej nr 8
w dniach  1 czerwca 2017:

9.00- 10.30  Turniej piłki nożnej dla klas 4-6 ..................TAK/NIE*

9.00 - 10.30 Zawody lekkoatletyczne dla klas 4-6 (bieg 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600m)......TAK/NIE*

9.00 -10.00„Maraton taneczny" dla klas 1-3 SP (turniej tańca dla wytrwałych) ................TAK/NIE*

Wyniki Miedzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2017

Karta rowerowa

Spotkanie organizacyjne przed egzaminem na kartę rowerową odbędzie się we wtorek 30.05. o godz. 15:15 w sali 11A.

Egzamin dotyczy uczniów od klasy 5 i starszych.

W środę 31 maja 2017r. zostanie przeprowadzona fluoryzacja zębów.

Wszystkich uczniów klas 1-6 SP8 proszę o przyniesienie szczoteczek do zębów.

Ankieta dla rodziców
 Dzień dobry!
Chcielibyśmy poznać Państwa opinię dotyczącą korzyści i zagrożeń, jakie niesie ze sobą korzystanie z komputera i Internetu przez uczniów naszej szkoły. Dlatego poprosimy o odpowiedź na kilka pytań zawartych w anonimowym kwestionariuszu ankiety. Odpowiedzi Państwa są dla nas cenne i mogą być pomocne w planowaniu działań wychowawczych i dydaktycznych.

Ankieta dla rodziców