CZARY MARY OKULARY
Nasza szkoła bierze udział w akcji „Czary mary okulary" Zbieramy okulary, które zostaną wysłane na misje do Afryki. Do czwartku 11 października, można przynosić stare, nieużywane już okulary do czytania. Wkładamy je do kartonów, które będą stały w szatni i przy portierni.Opowiedz o naszej akcji w domu, zaproś członków Twojej rodziny - Wasze okulary pomogą; lepiej widzieć mieszkańcom Afryki.
GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY O PIÓRO NACZELNIKA WYDZIAŁU EDUKACJI W CHRZANOWIE.

Po raz kolejny w naszej szkole odbył się GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY O PIÓRO NACZELNIKA WYDZIAŁU EDUKACJI W CHRZANOWIE.

Zajęcia z psychologiem i pedagogiem szkolnym

Zajęcia z psychologiem i pedagogiem szkolnym prowadzone w klasie II a są przewodnikiem po asertywności w kontekście inteligencji emocjonalnej, wskazaniem, jak żyć w komforcie psychicznym, nie raniąc innych i nie zaniedbując własnego rozwoju.

Gminny Przegląd Twórczości Profilaktyki Uzależnień

09 października 2018 r. odbył się XVII Gminny Przegląd Twórczości Profilaktyki Uzależnień, zorganizowany przez Szkołę Podstawową  nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chrzanowie. „Zażywasz - przegrywasz! Propagujemy wolny od nałogów styl życia."

III GMINNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

III GMINNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORGANIZATOR - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W CHRZANOWIE

regulamin

Szare Szeregi

27 września upamiętniliśmy rocznicę powstania Państwa Podziemnego, w tym organizacji harcerskiej „Szare Szeregi". Nasze zuchy i harcerze pełnili wartę przy tablicy pamiątkowej.

Klubu Młodych Odkrywców "Dziejopis"
29 września członkowie i sympatycy Klubu Młodych Odkrywców "Dziejopis" uczestniczyli w ramach Małopolskiej Nocy Naukowców w widowisku naukowym „Wehikuł czasu. O dzieciach, które zmieniły świat". Przenieśli się kilkadziesiąt lat wstecz, gdy dorastali znani polscy i małopolscy naukowcy.
Eliminacje do konkursu
Eliminacje szkolne dla klas 4-6 , 10 października 2018, 6 godzina lekcyjna, sala 26A,
dla klas 7-8 sala 12A , 5 godzina lekcyjna , 10 października 2018

Samorząd Uczniowski przeprowadza zbiórkę rzeczy potrzebnych do schroniska dla zwierząt w Oświęcimiu.

Wtorek 16 października 2018 – „Dzień otwarty”

w godz. 16:30 – 18:00

Plakat na 100 - LECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy nauczycielom i pracownikom oświaty, aby w oczach swych uczniów byli Mistrzami, których mądrość,cierpliwość i wrażliwość pozostanie na zawsze we wdzięcznej pamięci, a jednocześnie aby praca przynosiła wiele radości i satysfakcji.

Apel Małopolskiego Kuratora Oświaty
Konkurs plastyczny

XVII Ogólnopolski Mityng Pływacki Osób Niepełnosprawnych im. Krzysztofa Brzęczka

17 października reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie uczestniczyli w XVII Ogólnopolskim Mityngu Pływackim Osób Niepełnosprawnych im. Krzysztofa Brzęczka.

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła
Klasa 2 ci bierze udział w bieżącym roku szkolnym w projekcie edukacyjnym Lepsza Szkoła.
Warsztaty muzealne
Uczniowie naszej szkoły z klasy 2 ci uczestniczyli w warsztatach muzealnych w ramach projektu "W stronę Niepodległości".
"Święci poszukiwani - zabawa z kodami QR"
W naszej szkole ukryło się dwudziestu świętych. Odszukaj kody QR, które zostały rozmieszczone na szkolnych korytarzach. Listę z odszyfrowanymi postaciami przekaż swojemu katechecie." W razie pytań należy zgłosić się do p. Darwiny Matuszczak.

02.11.2018 (piątek)

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

Nie wyrzucaj - odkręcaj i wrzucaj.
ZBIERAMY NADAL ZAKRĘTKI DLA MIKOŁAJA.
DZIĘKUJEMY

Karty Grabowskiego zostały uruchomione w klasie 2b

II GMINNY KONKURS INERPRETATORÓW POEZJI

organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Wojska Polskiego w Płazie

Tematyka konkursu
Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, a także do uczniów 3. oddziałów gimnazjalnych z terenu Gminy Chrzanów. W tym roku szkolnym proponujemy uczniom pracę nad interpretacją wierszy patriotycznych. Konkurs został objęty patronatem przez Burmistrza Miasta Chrzanowa. Jego organizatorami są Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Płazie i Urząd Miejski w Chrzanowie.