Trening pracy zespołowej

W klasie II a poprowadziły Panie Elżbieta Szklarczyk i Krystyna Trojanowska z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chrzanowie.

Klub Młodych Odkrywców "Dziejopis"

17 listopada br. członkowie Klubu Młodych Odkrywców "Dziejopis" poszukiwali Niepodległości na Wawelu podczas warsztatów edukacyjnych "Wawelskie spotkania z historią i sztuką".

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie

30.11.2018 roku uczniowie klasy VI a i VI b uczestniczyli w warsztatach w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie.

Szkolny Kiermasz Mikołajkowy

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

W Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego

dla uczniów szkół gimnazjalnych

w roku szkolnym 2018/2019 do etapu rejonowego

dostali się następujący uczniowie:

1. Wiktoria Kaiser klasa IIIB
  2. Zofia Trenda klasa IIIA
  3. Grzyb Jakub klasa IIIIB

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Uczniowie SP8 Chrzanów srebrnymi medalistami Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w Szachach!
30 listopada czteroosobowa drużyna z kl. 3A : Emilia Dyląg, Ignacy Walenciak, Michał Matuszek i Marta Mucha stanęli do walki z najlepszymi drużynami szkolnymi z całej Małopolski wyłonionymi w rywalizacji Szkolnego Związku Sportowego. Na starcie pojawiło się 18 drużyn.   Po zaciętej walce - pięciu godzinach gry nasza drużyna pod opieką p. Dariusza Bierońskiego zdobyła drugie miejsce. Gratulujemy!!
Dzień Otwarty

Wtorek 11 grudnia 2018 - „Dzień otwarty" w godz. 17:00 - 18:00

Portret Świętego Mikołaja

Grand Prix szkolnego konkursu plastycznego „Portret Świętego Mikołaja”

Uwaga. Skarbnicy lub wychowawcy klas 1-3
proszeni są o przyniesienie pieniędzy i zwrot nie odebranych zdjęć z sesji fotograficznej niepodległościowej. Termin zwrotu to poniedziałek 10 grudnia do godziny 12.00  w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 507 437 426. Skarbnik szkoły
Zbiórka darów dla schroniska w Oświęcimiu

Zakończyliśmy zbiórkę darów dla schroniska w Oświęcimiu. W środę organizatorzy akcji Mikołajki dla Schroniska odebrali  zebrane przez uczniów naszej szkoły dary. W zamian  otrzymaliśmy podziękowania i  zaproszenie na finał akcji, która odbędzie się w najbliższa niedzielę 9 grudnia w schronisku w Oświęcimiu. Można  również dołączyć do  Św. Mikołaja, który wyruszy z darami do schroniska spod budynku Starostwa w Chrzanowie o godz. 11.00

Zapraszamy Was z Rodzicami. Koniecznie zabierzcie ze sobą czapeczkę Mikołaja!

Uczniowie SP 8 zdobyli 9 złotych medali i 4 srebrne w GMINNYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w pływaniu

Sztafeta dziewcząt i chłopców zdobyła złoto i awans do zawodów powiatowych.

Indywidualnie 11 zawodników awansowało do zawodów powiatowych zdobywając złoto i srebro.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Św. Mikołaj w schronisku dla zwierząt w Oświęcimiu

W niedzielę 9 grudnia 2018 roku do schroniska dla zwierząt w Oświęcimiu przyjechał Św. Mikołaj z darami.

Multimedalista w BOKSIE
BARTEK ŚRODA, uczeń klasy 6as to multimedalista w BOKSIE. Wygrywa praktycznie wszystkie turnieje, na których się pojawia. Ostatnie duże osiągnięcia to wywalczenie dwóch złotych medali w Międzynarodowych Turniejach Bokserskich w czeskiej Ostrawie i na Słowacji. Życzymy dalszych sukcesów!
SP8 Mistrzem Województwa Dzieci w Szachach Drużynowych
W Finale Wojewódzkim Drużynowych Igrzysk Dzieci w Szachach w Myślenicach drużyna SP 8 Chrzanów bezapelacyjnie zajęła I miejsce wygrywając wszystkie mecze !!! Dodatkowo na I szachownicy srebro wywalczył Adam Bartoszczuk z 4as, na II szachownicy zwyciężył Piotr Kwapisz z 3as, na III zwyciężył Sebastian Baliś z 2as a szachownicę dziewczęcą ze 100 % wynikiem zdominowała Weronika Zabrzańska 6as.
Sukces Dominika
UCZEŃ KLASY IIIC DOMINIK MAJ DOSTAŁ SIĘ do zawodów pisemnych II etapu XLV Olimpiady Geograficznej, organizowanej przez Polskie Towarzystwo Geograficzne. Jest jedynym uczniem z gimnazjum w województwie małopolskim, który dostał się do tego etapu.
Szanowni Rodzice!

W dniach 24,27,28 i 31 grudnia 2018 r. oddziały przedszkolne realizują zajęcia wg. opracowanego harmonogramu.

Życzenia