Zarządzenie Burmistrza Miasta Chrzanowa

w sprawie ustalenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów na rok szkolny 2018/2019 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Chrzanów.

zarządzenie

Bal karnawałowy dla uczniów naszej szkoły z klas I -III.

6 II 2018 r odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY dla uczniów naszej szkoły z klas I -III.

Klasy I - II 15:00 - 16:30 + poczęstunek w klasach

Klasy III 16:45 - 18:15 + poczęstunek w klasach

PROSIMY O KOLOROWE PRZEBRANIA I DOBRY HUMOR! 😊

Ze względów bezpieczeństwa i ze względu na dobrą zabawę prosimy o pozostawienie w domach rekwizytów związanych z bronią.

IV Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania w Języku Obcym

Etap szkolny

IV Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania w Języku Obcym

odbędzie się w dniu 9 marca 2018

Zabawa karnawałowea dla klas 4-7 i PG

Zabawa karnawałowa dla uczniów naszej szkoły klas 4-7 i PG odbędzie się 7 lutego (środa) 2018 r. od godz. 16.00 -19.00. Wstęp 3 zł.

Prosimy o kolorowe przebranie i dobry humor.

Sukcesy na Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w pływaniu

Po sukcesach w Igrzyskach Dzieci w pływaniu na szczeblu gminy i powiatu, nasze uczennice reprezentowały szkołę w finałach wojewódzkich.

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

Zapraszamy dzieci z rocznika 20011 i 2012  na bezpłatne zajęcia sportowo- adaptacyjne do Szkoły Podstawowej Nr 8 im. Szarych Szeregów z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie ul. Pogorska 8c (szkoła obok basenu)

Ważna informacja dla rodziców.
W dniu 06 marca 2018r. o godzinie 16.30. w Szkole Podstawowej Nr 8 im. Szarych Szeregów z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie ul. Pogorska 8c, odbędzie się spotkanie informujące dla  rodziców dzieci - kandydatów do  klasy pierwszej (ogólnej, integracyjnej, oddziału mistrzostwa sportowego).

06 marca 2018r. o godzinie 17.00. odbędzie się diagnoza predyspozycji dla kandydatów, którzy w czasie rekrutacji będą ubiegali się o przyjęcie do oddziału mistrzostwa sportowego klasy pierwszej.

Prosimy Rodziców o zabranie dla dzieci stroju i obuwia sportowego.

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego OLIMPUS
Amelia Maree kl. 5a
Zuzanna Gawrońska kl. 7a
Wiktoria Kaiser kl. 2Bi
Laureatkom gratulujemy kolejnych sukcesów z języka angielskiego!

Wyniki pozostałych uczniów są u organizatora i nauczycieli języka angielskiego
Giełda zawodoznawcza.

Giełda odbędzie się 13 marca 2018 r., w godzinach 16.30-18.00.