GRATULUJEMY MŁODYM POETKOM!
W dniu 16 marca 2018 r. dwie uczennice naszej szkoły Hania Janicka z klasy 5c i Wiktoria Ziober z klasy 6as odebrały wyróżnienia za swą twórczość w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim dla Dzieci i Młodzieży „Gez Granic". To już drugie osiągnięcie tego „duetu" w minionym tygodniu dziewczyny zostały laureatami w konkursie wiedzy o książce „Hobbit".
ZEBRANIA Z RODZICAMI
W dniu10 KWIETNIA 2018
  • o godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas V - VII SP oraz II i III PG z wychowawcami

• o godzinie 17.30 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas I- IV SP z wychowawcami
W dniu 17 kwietnia 2018r.  o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych z wychowawcami.

Eliminacje do Gminnego Święta Wiosny.

DYŻUR SKARBNIKA RADY RODZICÓW SP8

Plan dyżurów przedszkoli samorządowych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych Gminy Chrzanów w okresie wakacji 2018 r.

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2018
  • Część humanistyczna- 18 kwietnia 2018r. (środa)
  • Część matematyczno-przyrodnicza- 19 kwietnia 2018r. (czwartek)
  • Język obcy nowożytny- 20 kwietnia 2018r. (piątek)

Łamańce jezykowe 2018
24 kwietnia 2018r. odbędą się eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu Logopedycznego "Łamańce Językowe", które odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 1 w Chrzanowie 10 (klasy młodsze) i 11 (klasy IV-VII) maja 2018r.

I Świętojańskie bajanie, czyli chrzanowska bajecznica.

"Trzymaj formę"

GMINNE ŚWIĘTO WIOSNY.

W dniu 10.04.2018 roku odbyły się w naszej szkole eliminacje do konkursu recytatorskiego GMINNE ŚWIĘTO WIOSNY.

Ogłoszenie wyników V Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych o Puchar Starosty Chrzanowskiego – wyróżnienie dla przedstawienia „Baśniowy ambaras”

Egzamin na kartę rowerową

Zapraszam uczniów klas VI, VII i PG na konsultacje przygotowujące do części teoretycznej egzaminu na kartę rowerową.

Od poniedziałku 23.04. do piątku 27.04. o godz. 16:10 w sali 11A

H.Feć

IV Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim

W dniu 13.04.18 w Szkole Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie odbył się IV Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego: mgr Martę Szostek-Trzep i mgr Dorotę Ślusarczyk-Małecką. Przybyłych uczestników i nauczycieli przywitała pani dyrektor Małgorzata Pieczara.

Uwaga

Zbiórka uczniów wyjeżdżających na Zieloną Szkołę do Pogorzelicy 30.04.2018 o godzinie 7.00 Kontrola autokaru przez policje przewidziana jest na godzinę 6.30.

Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół klas I-III
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 w Chrzanowie wracają do Chrzanowa z tytułem wicemistrzów Polski
PODSUMOWANIE III GMINNEGO KONKURSU „NASI SZKOLNI PATRONI - RODZINA STARZEŃSKICH”
25 kwietnia br. w Szkole Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie  odbyło się uroczyste podsumowanie III Gminnego Konkursu „Nasi szkolni patroni - Rodzina Starzeńskich". Gośćmi podsumowania byli m.in. Zastępca Burmistrza ds. Społecznych Tadeusz Kołacz, Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Chrzanowie Beata Drabiec, Dyrektor Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Płazie Kazimiera Żmudzińska oraz dyrektorzy placówek oświatowych.
Zajęciach z programowania.