Rekrutacja 2020/2021
  Pomoc techniczna dla uczniów i rodziców
  DRUKI SZKOLNE

Rekrutacja 2020/2021
  DRUKI

SZKOLNE ELIMINACJE DO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA DLA KLAS 7-8
odbędą się dn.06.11.19(środa) w sali 12A o godz.13.35. Czytamy tekst A.Onichimowskiej-"Hera moja miłość". M.Przybyła
#jestnaswiecej

Hejterzy są w Internecie najgłośniejsi, ale wcale nie jest ich najwięcej.

Szkolny konkurs plastyczno-graficzny.
Regulamin Konkursu plastyczno-graficznego „Kartka Bożonarodzeniowa 2019"
Animaloterapia

Animaloterapia realizowana w naszej szkole (30.10.2019 r.) opiera się na  założeniu, że kontakt ze zwierzętami przyczynia się do poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego człowieka.

Sukces Tymoteusza Woźniaka

W dniu 07.11.2019r w sali MOKSiR w Chrzanowie odbył się XIII Gminny Festiwal Pieśni Patriotycznej. Naszą szkołę reprezentował Tymoteusz Woźniak zdobywając Grand Prix oraz I miejsce. Do występu przygotował go Zbigniew Zięba. Gratuluję wspaniałego występu i życzę dalszych sukcesów.

Zebrania z rodzicami – 12 listopada 2019

11 listopada
Uczniowie naszej szkoły Jakub Maj oraz Dorota Sękowska w dniu 11 listopada wzięli udział w uroczystej Mszy Św. za Ojczyznę odprawionej w Kościele pw. św. Mikołaja w Chrzanowie

Lekcja patriotyzmu

W dniach 7 i 8 listopada 2019 r. społeczność naszej szkoły brała udział w obchodach 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie klas I - III wraz z wychowawcami spotkali się na wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych.

Zostań Aniołem

W naszej szkole od 15 października trwała akcja „Zostań Aniołem”. Miała ona na celu zaangażowanie się i pomoc w zebranie jak największej ilości prezentów – maskotek, kocyków, poduszek, kredek, kolorowanek, książek, farb, klocków, gier, czapeczek, apaszek, puzzli, listów do chorych dzieci i własnoręcznie wykonanych laurek.

ZOSTAŃ ŚW. MIKOŁAJEM!

Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w wielkiej akcji charytatywnej MIKOŁAJKI DLA ZWIERZĄT

Ogłaszam y zbiórkę darów dla schroniska w Oświęcimiu i Racławicach.

Zbieramy:

SZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE

SZKOLNE ZAWODY  W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM - eliminacje
do Gminnych Igrzysk Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w pływaniu

Odbędą się  w  PONIEDZIAŁEK  25.11.2019 r.

Program  zawodów:

8:00 do 10.30            Klasy 5,6,7,8 -ZBIÓRKA NA BASENIE (po zawodach uczniowie kontynuują lekcje)

10.30- 12.20            Klasy ,2,3,4,- ZBIÓRKA W SZKOLE W SZATNIACH (po zawodach klasy 2-3 idą do domu, klasa 4 kontynuuje lekcje

Do zawodów gminnych kwalifikuje się po 3 najlepszych zawodników i 3 najlepsze zawodniczki w każdej konkurencji.

Uczniowie, którzy biorą udział w zawodach muszą posiadać zgodę Rodzica.

Zgody oddać należy do nauczycieli wychowania fizycznego: p. Sebastiana Guzika , p. Anny Kowalczyk, p. Małgorzaty Grzybek, p. Sławomira Gołby

W listopadowym numerze wywiad z naszą panią dyrektor

VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Górach
W dniu 15 listopada 2019 r. w Powiatowym Centrum Edukacyjnym w Chrzanowie odbył się VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Górach pod hasłem  BESKID ŻYWIECKI.
konkurs „The heroes from famous books”,

Przedstawiamy wyniki konkursu plastyczno-językowego „The heroes from famous books",

który został zorganizowany nie tylko w celu rozwijania zdolności artystycznych i umiejętności językowych dzieci i młodzieży, ale również z myślą o rozbudzeniu w uczniach ciekawości oraz zachęcenia ich do sięgnięcia po literaturę obcojęzyczną.

UWAGA!

otrzymaliśmy informację od dostawcy mleka firmy Andersen Poland, że partia mleka z datą przydatności do spożycia od 20 do 25 maja 2020 roku może nie być zdatna do spożycia.

Może zdarzać się skwaszone mleko.

Szlachetna paczka

Nasza szkoła po raz kolejny dołączyła do Szlachetnej paczki. W tym roku wpieramy samotnego, starszego mężczyznę - Pana Jarosława. Informacje o rzeczach, które można ofiarować można pobrać w załączniku poniżej. a także na gazetce przy portierni. Tam też, można zostawiać przyniesione dary. Zbiórka trwa do 5 grudnia.  Kod Rodziny: SLA-3865-8803

SUKCES HANI SZCZUREK I WIKTORII ZIOBER
27 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie odbył się IV Gminny Konkurs Pięknego Czytania organizowany przez SP1 .
Naszą szkołę w przesłuchaniach finałowych reprezentowały: Hanna Szczurek z kl.6d (poziom klas 4-8), która zajęła I miejsce oraz Wiktoria Ziober z kl.8 b(poziom klas 7-8)-II miejsce. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w przyszłorocznej edycji tego konkursu.

Drodzy Rodzice prosimy wsparcie zadań
i oddanie głosów  w Chrzanowskim Budżecie Obywatelskim:

3/BO2020 WYPOSAŻENIE SAL PRZEDSZKOLNYCH W OCZYSZCZACZE POWIETRZA

7/BO2020 ZAKUP NOWYCH SŁUPKÓW STARTOWYCH NA KRYTĄ PŁYWALNIĘ W CHRZANOWIE

Od 28 listopada do 12 grudnia 2019 można głosować na stronie

2020: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień