Wojewódzkie Igrzyska Mlodzieży Szkolnej w pływaniu

Justyna Poznańska i Kacper Szczurek stanęli na podium podczas Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w Nowym Sączu. Nasza uczennica została mistrzynią Małopolski na 50 m stylem grzbietowym rywalizując ze starszymi dziewczętami, a Kacper w stylu motylkowym zdobył „srebro" ulegając zaledwie 0.03 sek. reprezentantowi ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie. Również drugie miejsce w sztafecie 6 x 50 m stylem dowolnym zdobyła drużyna chłopców , która popłynęła w składzie: Kacper Szczurek, Patryk Kawala, Konrad Cora, Ignacy Walenciak, Wiktor Ziach oraz Igor Madejski. W zawodach wojewódzkich naszą szkołę reprezentowały ponadto: Luiza Rajca, Oliwia Słobodziańska, Martyna Smolik, Oliwia Głowacz, Wiktoria Gwizdała i Patrycja Taborska.

Warto dodać, że uczniowie SP 8 Chrzanów już od kilku lat zajmują czołowe miejsca w Małopolsce w zawodach organizowanych pod patronatem SZS.

Zbiórka makulatury

W przyszłym tygodniu zbieramy makulaturę!

SZKOLNE KOŁO KRAJOZNAWE PTT - RAJD

CZŁONKOWIE SZKOLNEGO KOŁA KRAJOZNAWCZEGO PTT!

Zgłoszenia i zgody uczniów, którzy chcą uczestniczyć w XII Powiatowym Rajdzie
na Orientację przyjmuję do 12 marca 2019 roku w sali 1A.

Opiekun koła: Barbara Siekiera

12.03 DZIEŃ OTWARTY

Wtorek 12 marca 2019 - „Dzień otwarty"

w godz. 16:30 - 18:00

V Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim
Etap szkolny V Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania w Języku Angielskim odbędzie się 15.03.2019 o godz. 8.00 w sali 13C.
Chętnych do udziału uczniów prosimy o zgłaszanie się do organizatorów p. D.Ślusarczyk- Małeckiej i p. M.Szostek-Trzep lub innych nauczycieli angielskiego.
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego

dla klas 1-8 szkoły podstawowej
"World of Languages"

V Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim

Anna Nowak z kl. 8a i Julia Wiecheć z kl. 5c

zakwalifikowały się do

V Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania w Języku Angielskim

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w pływaniu

Aż 600 uczniów wystartowało w wojewódzkich Igrzyskach Dzieci zorganizowanych przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy. Zawody odbyły się w Nowym Sączu.

Nasza uczennica Oliwia Pancerz została najlepszą „kraulistką"
w województwie. Dystans 50 m przepłynęła w czasie 28.98. Trzecie miejsce w stylu motylkowym zajął Patryk Kadłuczka, podobnie jak sztafeta dziewcząt 6 x 25 m, która wystartowała w składzie:

Rajd na orientację 21.03

21 marca zbiórka na rajd o godzinie 7.40 przed szkołą obok portierni.

Powrót z rajdu około 14.10.

Proszę dostosować ubiór do warunków pogodowych oraz zabrać  kamizelki odblaskowe.

Barbara Siekiera

"Sadzenie drzew".
Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział w Chrzanowie i Nadleśnictwo Chrzanów organizują 6 kwietnia 2019 roku dla Szkolnych Kół Krajoznawczych PTT "Sadzenie drzew".
Zapisy u pani Barbary Siekiery w sali 1a do 28 marca
REKRUTACJA KLASY SPORTOWE

W dniu 25 marca 2019r. ok. godz. 11:00 na tablicy ogłoszeń - REKRUTACJA (naprzeciwko  portierni ) zostaną wywieszone listy:

- kandydatów zakwalifikowanych do oddziału sportowego  i

kandydatów niezakwalifikowanych do oddziału sportowego  .

Rodziców kandydatów zakwalifikowanych  prosimy
o potwierdzenie woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia

od 25.03.2019r. do 28.03.2019r.  (druk dostępny w sekretariacie szkoły ).