Rekrutacja 2020/2021

Rekrutacja 2020/2021

Fluoryzacja

5 i 6 czerwca 2019 zostanie przeprowadzona fluoryzacja zębów wśród uczniów klas I-VI SP.

Wszystkich uczniów proszę o przyniesienie szczoteczek.

Sukces szachistów SP 8 Chrzanów

Sukces szachistów SP 8 Chrzanów Młodziutka drużyna SP 8 Chrzanów w składzie: Adam Bartoszczuk (4as),

Piotr Kwapisz (3as),

Sebastian Baliś (2as) i

Weronika Zabrzańska

Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
ZEBRANIE RADY RODZICÓW

W dniu 11 czerwca 2019 r. o godz. 18.00 odbędzie się zebranie Rady Rodziców. Wszystkich członków oraz chętnych serdecznie zapraszamy.

GRAND PRIX dla ZUZI PYTLOWSKIEJ z kl.VIIIc
5 czerwca br uczennica klasy 8c-Zuzanna Pytlowska zdobyła Grand Prix na dwudniowym VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Łodzi. Niezwykłym wykonaniem piosenki"Rieczenka" z komedii "Stworzył nas jazz"pokonała dziesiątki solistów i wywalczyła główną nagrodę ,a także wyjazd  do...Moskwy.
Nabór na oferty ubezpieczenia

LEKCJE SKRÓCONE

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów informuje, że w związku z zapowiadanymi wysokimi temperaturami, w dniach 11.06 do 13.06. 2019r lekcje zostają skrócone do 30 minut. Ogólny tygodniowy czas trwania zajęć edukacyjnych ustalony w tygodniowym rozkładzie zajęć zostaje zachowany. Proszę o zapoznanie się z poniższym harmonogramem.

SKRÓCONE GODZINY LEKCYJNE

13:20- 13:50

14:00 : 14:30

14:35 ; 15:05

Podstawa prawna:

• Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. z 2003 r. poz.69, z póź.zm.).
  • Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 17 marca 2017 r. w sprawie szczegółowej organizacji publicznych szkół i publicznych przedszkoli (Dz.U. z 2017 r. poz. 649, z późn. zm.).

KARTY ZDROWIA
We wtorek 11.06 w godzinach 8:00-11:00 i w czwartek 13.06.2019r w godz. 8:00- 10:00 uczniowie klas 8 i III gimnazjum zgłaszają się do gabinetu p.higienistki po odbiór "Kart zdrowia". Uczniowie przekazują "kartę zdrowia" do wybranych przez siebie szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych.

WYNIKI - egzamin ósmoklasisty , egzamin gimnazjalny

Zakończenie roku szkolnego

We wtorek   18 czerwca  2019r.  o godz. 16:00 dla uczniów klas 8 oraz 3 gimnazjalnych odbędzie się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego.

Środa  19 czerwca  2019 r. zakończenie roku szkolnego

Godz. 8:00- Msza św. w kościele pw. „Świętej Rodziny"

Godz. 9:30- uroczysta akademia dla uczniów klas I-III, następnie

rozdanie  świadectw w salach lekcyjnych

Godz. 11:o0- uroczysta akademia dla uczniów klas IV-VII, następnie

rozdanie  świadectw w salach lekcyjnych

Godz. 9:30-      rozdanie  świadectw dla uczniów klas 8 i 3 gimnazjalnych

V Powiatowy Konkurs Informatyczno – Artystyczny „INTERNET – MOJE ZAPROGRAMOWANIE NA BEZPIECZNE SURFOWANIE”
Jubileuszowy, V Powiatowy Konkurs Informatyczno – Artystyczny, odbył się 5 czerwca 2019 r., w Szkole Podstawowej im. Św. Jadwigi – Królowej w Dulowej pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta w Trzebini. Konkurs zaszczyciła swoją obecnością Zastępca Burmistrza Miasta Trzebini, p. Anita Lipnicka.
Konkurs adresowany był do uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych powiatu chrzanowskiego.
Uroczystość zakończenia 7 edycji ogólnopolskiego konkursu „Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie”

31 maja 2019 r.  w Centrum Edukacyjnym IPN im. Janusza Kurtyki „Przystanek Historia” w Warszawie odbyła się uroczystość zakończenia siódmej edycji ogólnopolskiego konkursu „Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie”, organizowanego pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Wśród laureatów znalazł się także uczeń klasy 3A Jakub Szczurek. Jego komiks "Jak rozpętać II wojnę światową"  znalazł uznanie jury, co nie było łatwe, bo  jak stwierdzili organizatorzy: "W tym roku wybór najlepszych prac był naprawdę trudny, gdyż na konkurs wpłynęło ich prawie 400, w tym wiele naprawdę świetnych".

Karta rowerowa - egzamin

We wrześniu (3-4 tydzień) odbędzie się egzamin na kartę rowerową

Zapraszamy!

Materiały do nauki

Dokładny termin zostanie podany wkrótce.

2020: styczeń, luty, marzec, kwiecień
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień