Rekrutacja 2020/2021
  Pomoc techniczna dla uczniów i rodziców
  DRUKI SZKOLNE

Rekrutacja 2020/2021
  DRUKI

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów

w Chrzanowie informuje, że stołówka szkolna będzie prowadzona przez firmę

SALWA SP. Z O.O. - Małgorzata Głuch.

Ubezpieczenie NNW dzieci i Młodzieży na rok szkolny 2019/2020

Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2019/2020

XIII Powiatowy Rajd na Orientację

CZŁONKOWIE SZKOLNEGO KOŁA KRAJOZNAWCZEGO PTT!

Już 20 września 2019 roku (piątek) bierzemy udział

w XIII Powiatowym  Rajdzie  na Orientację!

Zwolnienie z Religii

Zwolnienie z WDŻWR

30 września odbędzie się część teoretyczna egzaminu na kartę rowerową - sala 2a

Egzamin rozpocznie się o godzinie 14.30 (uczniowie kończący później przychodzą po swoich lekcjach na egzamin)

3 października odbędzie się część praktyczna egzaminu na kartę rowerową

Egzamin rozpocznie się o godzinie 13.30 (uczniowie kończący później przychodzą po swoich lekcjach na egzamin)

Zajęcia dodatkowe z techniki przygotowujące do części teoretycznej odbędą się we wtorki:

17.09, 24.09 o godzinie 13.35 oraz 14.25 w sali 2a

w środy o godzinie 15.20 w sali 2a

Materiały do nauki

Zapraszamy!

Stypendium Fundacji Świętego Mikołaja
Wnioski składamy do 20 września 2019r. w sekretariacie szkoły (dokumenty dostępne na stronie fundacji https://www.stypendia.mikolaj.org.pl/index.php/sol_site/O-programie2).
Piknik rodzinny klasy 5bi
Uczniowie klasy V bi wzięli udział w przygotowanym przez swoich rodziców pikniku integracyjnym. Mogliśmy cieszyć się wspaniałą pogodą i wieloma atrakcjami. Nie zabrakło kiełbasek na ognisku oraz pysznych ciast. Chętni uczestnicy mogli skorzystać z oprowadzanek na koniu. Dziękujemy!

20 września 2019 r. zbiórka na rajd o godzinie 7.45 przed

szkołą obok portierni.

Powrót około godziny 14.10

Dzień Języków Obcych

W ramach obchodów Dnia Języków Obcych i propagowania literatury obcojęzycznej

zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału

w konkursie plastyczno- językowym pt. „Heroes of famous books".

Wygraliśmy w konkursie mobilną pracownię komputerową :-)

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła przystąpiła do konkursu #OSEWyzwanie, który zakończył się dla naszej szkoły wielką wygraną.

Nagrodą w konkursie jest mobilna pracownia komputerowa, składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do Internetu.

XIII Powiatowy Rajd na Orientację.
20 września 2019 r .
Szkolne Koło Turystyczno- Krajoznawcze PTT działające w naszej szkole wzięło udział w kolejnym - XIII Powiatowym Rajdzie Na Orientację. Konkurs został zorganizowany przez PTT oddziału Chrzanów, Starostwo, K.S.Kościelec oraz Nadleśnictwo Chrzanów. Patronem medialnym imprezy był "Przełom".
zajecia dodatkowe

List Ministra Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo, Nauczyciele, Drodzy Uczniowie

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 8 w Chrzanowie przekazuje list Ministra Edukacji Narodowej w rocznicę powstania Szarych Szeregów. Była to najliczniejsza młodzieżowa organizacja konspiracyjna, odwołująca się do tradycji harcerskich II Rzeczpospolitej.

Przypominając o wartościach i ideałach, jakie wiążą się ze służbą w harcerstwie, minister Dariusz Piontkowski pragnie zwrócić uwagę na działalność tych organizacji, zachęcając do wspierania ich bieżącej aktywności.

List Ministra Edukacji Narodowej_Szare Szeregi

2020: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień