Rekrutacja 2020/2021

DRUKI

Office 365 dla uczniów

Szanowni Rodzice!

Mając na uwadze trudności, z którymi spotykają się Państwa dzieci, szukając najlepszych środków komunikacji proponujemy Państwu usługę Office 365 dla uczniów.

Nauczyciele w naszej szkole pracują już w usłudze Office 365. Aby ułatwić dzieciom kontakt z nami oraz dać możliwość pracy w chmurze czy spotkaniach online zostały założone konta dla wszystkich uczniów w naszej szkole. Wychowawcy klasy prześlą Państwa dzieciom dane do logowania. Usługa ta jest bezpłatna.

Proszę zapoznać się z dwoma filmikami:

Szanowni Państwo.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie informuje, że od dnia 16 marca 2020 roku kontakt z pracownikami szkoły powinien odbywać się z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej oraz korespondencji tradycyjnej.

Szanowni Państwo.

Serdecznie zapraszamy do indywidualnego kontaktu poprzez dziennik elektroniczny. Wszyscy znajdujemy się w nowej sytuacji, wyjątkowej zarówno dla nas - dorosłych, jak i dla dzieci. Mamy nadzieję, że służąc sobie wzajemnym wsparciem i pomocą przetrwamy ten trudny czas. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby.

Zapraszamy do korzystania z zakładki Porady na trudne czasy.

Życzymy optymizmu i zdrowia.
Jolanta Burdach, Agnieszka Koniuch - pedagodzy
Magdalena Bucior, Magdalena Kamińska - psycholodzy

Drodzy Uczniowie!

Wasze konta na Office 365 zostały założone do prowadzenia kształcenia na odległość i  polepszenia kontaktu z nauczycielami. Prosimy, abyście nie tworzyli swoich grup w Outlook czy Teams. Wszystkie grupy będą regularnie usuwane.

Administratorzy

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam serdeczne życzenia.
Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich wiarą, nadzieją i miłością, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych życzą:
dyrekcja, grono pedagogiczne oraz pracownicy administracji i obsługi

List Kurator Oświaty w Krakowie do uczniów.
Szanowni Rodzice, Uczniowie!

Dyrektor szkoły informuje, że na podstawie  Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 kwietnia 2020r. zmieniającego  rozporządzenia w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020r. poz.642)  do 26 kwietnia 2020 r. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie będą realizowali kształcenie na odległość.

Jadwiga Banasik

Zapraszamy do nowej zakładki
Pomoc techniczna dla uczniów i rodziców

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Informuję, iż dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych: 21,22,23 kwietnia 2020r., o których Państwo zostali poinformowani we wrześniu, zostały anulowane przez Radę Pedagogiczną Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie, Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski. W związku z powyższym uczniowie w tych dniach realizują kształcenie na odległość.

KOMUNIKAT w sprawie świadczeń socjalnych z ZFŚS
pracownicy, emeryci renciści

Ponieważ procedujemy nowy regulamin ZFŚS w związku z tym proszę nie posyłać e-mailem ani nie składać do skrzynki wniosków o dofinansowanie wypoczynku letniego do czasu pojawienia się na stronie internetowej szkoły:
  • nowego regulaminu ZFŚS,
  • nowych druków o świadczenia socjalne
  • komunikatu w jakim terminie w jaki sposób będą przyjmowane wnioski

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Szanowni Rodzice, Uczniowie!
Informuję, że do 24 maja 2020 r. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 8  z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie będą realizowali kształcenie  na odległość.
Jadwiga Banasik

UWAGA

Przypominamy, że Szkoła Podstawowa Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi do odwołania jest zamknięta dla interesantów za wyjątkiem realizacji zadań niezbędnych  do prawidłowego funkcjonowania placówki

Do pobrania nowe dokumenty ZFŚS!

Regulamin ZFŚS

Komunikat w sprawie składania wniosków o dofinasowanie wypoczynku letniego z ZFŚS

W szkole został wprowadzony nowy regulamin ZFŚS, którego treść została zamieszczona na stronie internetowej szkoły. Proszę wszystkich pracowników i emerytów rencistów o

zapoznanie się z treścią regulaminu.

2020: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień