Rekrutacja 2020/2021
  Pomoc techniczna dla uczniów i rodziców
  DRUKI SZKOLNE

Rekrutacja 2020/2021
  DRUKI

Składka na Radę Rodziców

Ubezpieczenie NNW dzieci i Młodzieży na rok szkolny 2020/2021 – ERGO HESTIA

Nowa strona internetowa szkoły.

Wszystkie aktualne informacje dotyczące roku

szkolnego 2020/2021

znajdują się na nowej stronie internetowej

Komunikat dla oddziałów przedszkolnych.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie informuje, iż w dniu 31 sierpnia 2020r. (poniedziałek) o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci nowo przyjętych do oddziałów przedszkolnych.

Spotkanie odbędzie się na sali gimnastycznej ( wejście do pawilonu E od strony boisk szkolnych).

Możliwe jest reprezentowanie każdego dziecka wyłącznie przez jednego rodzica.

Prosimy o zachowanie dystansu społecznego, stosowanie środków ochronnych ust i nosa oraz dezynfekcję rąk przy wejściu do pawilonu E.

Informujemy również, że o godz. 16.30 odbędą się spotkania wszystkich rodziców dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych z wychowawcami grup. Wejście do oddziałów przedszkolnych od ul. Mydalnej.

Możliwe jest reprezentowanie każdego dziecka wyłącznie przez jednego rodzica.

Prosimy o zachowanie dystansu społecznego, stosowanie środków ochronnych ust i nosa oraz dezynfekcję rąk przy wejściu do oddziałów przedszkolnych.

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie oraz wychowawcy klas zapraszają na spotkania rozpoczynające rok szkolny 2020/2021, które odbędą się w dniu 01 września 2020r.

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Cieszymy się, że nowy rok 2020/2021 rozpoczniemy w szkole.Od 1 września 2020r. obowiązywały będą wewnętrzne procedury bezpieczeństwa. Prosimy o zapoznanie się z nimi i ich stosowanie.

pobierz!  Procedury bezpieczeństwa

list Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Bezpieczny powrót do szkoły.
zapraszamy na nową stronę szkoły

2020: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień