DZIENNIK

LOGOWANIE






  DYREKCJA
  Kontakt
  Aktualności
  Dyżury pedagogów i psychologów
  Dyżury biblioteki szkolnej
  Rekrutacja 2020/2021
  Pomoc techniczna dla uczniów i rodziców
  DRUKI SZKOLNE



  Aktualności
  Jadłospis
  Harmonogram pracy
  Kontakt
  Rekrutacja 2020/2021
  DYŻUR WAKACYJNY
  DRUKI
  COVID-19


  Informacje ogólne
  Ogłoszenia













  Co u nich słychać?


Uczniowski Klub Sportowy











Piątek 22 czerwca 2018 - zakończenie roku szkolnego

  • Godz. 8:00- Msza św. w Kościele Św. Rodziny

  • Godz. 9:30- uroczysta akademia dla uczniów klas I-III, następnie

    rozdanie świadectw w salach lekcyjnych

  • Godz. 11:00- uroczysta akademia dla uczniów klas IV-VII, następnie rozdanie świadectw w salach lekcyjnych
  • Godz. 9:30- rozdanie świadectw dla uczniów klas gimnazjalnych


Godz. 9:30- uroczysta akademia dla uczniów klas I-III, następnie

rozdanie świadectw w salach lekcyjnych

 

Klasa 1 as p. Teresa Dąbek sala 16D

Klasa 1 bi p. Iwona Dzidek / p. A. Koniuch sala 3 D

Klasa 1 ci p. Ilona Wyrwiak / p. K. Zięba sala 4 C

Klasa 1 d p. Justyna Dyląg sala 3 C

 

Klasa 2 as p. Maria Kotowska - Palian sala 4D

Klasa 2 bi p. W. Mierniczek / p. M. Hojoł sala 1 C

 

Klasa 3 as p. Jolanta Sobczak sala 13D

Klasa 3 bi p. Anna Marcisz / M. Bucior sala 17 D

Klasa 3 c p. Jolanta Cira sala 2C

Klasa 3 d p. Bożena Tomaszewska sala 15D

Klasa 3 e p. Bożena Dudek sala 11 C


Godz. 11:00- uroczysta akademia dla uczniów klas IV-VII, następnie

rozdanie świadectw w salach lekcyjnych

 

Klasa 4a p. Małgorzata Grzybek sala 16 A

Klasa 4b p. Ewa Kuczała sala 17 A

Klasa 4c p. Edyta Szczurek sala 16 B

Klasa 4d p. Joanna Pięta sala 5 A

 

Klasa 5as p. Katarzyna Walenciak sala 14C

Klasa 5bi p. R Kostrzewińska / p. J. Małecka sala 2 A

Klasa 5c p. Barbara Siekiera sala 1 A

Klasa 5d p. Brygida Susuł sala 8 A

 

Klasa 6as p. Bożena Trzcionkowska sala 7 A

Klasa 6b p. Henryka Feć sala 11 A

Klasa 6c p. Anna Kowalczyk sala 13C

 

Klasa 7 as p. Emilia Jaracz sala 25 A

Klasa 7b p. Teresa Mosna sala 15 C

Klasa 7c p. Marlena Przybyła sala 12 A


Godz. 9:30- rozdanie świadectw dla uczniów klas gimnazjalnych

 

Klasa 2 A p. Beata Perek sala 14B

Klasa 2 Bi p. Halina Jaracz / p. J. Brzozowska sala 26 A

Klasa 2 C p. Lucyna Strojek sala 24A

 

Klasa 3 A p. Anna Oprządek sala 22A

Klasa 3 Bi p. Michalina Żarek sala 21 A

Klasa 3 C p. Dorota Ślusarczyk- Małecka sala 12



Powrót






















 
 













LIOOSYS CMS - web content management