DZIENNIK

LOGOWANIE






  DYREKCJA
  Kontakt
  Aktualności
  Dyżury pedagogów i psychologów
  Dyżury biblioteki szkolnej
  Stołówka szkolna
  Rekrutacja 2019/2020



  Aktualności
  Jadłospis
  Harmonogram pracy
  Kontakt
  Rekrutacja 2019/2020
  DYŻUR WAKACYJNY


  Informację ogólne
  Ogłoszenia












  Co u nich słychać?


Uczniowski Klub Sportowy




DZIENNIK

LOGOWANIE





Dzień Otwarty

Wtorek 11 grudnia 2018 - „Dzień otwarty" w godz. 17:00 - 18:00




Klasa 1 bi       p. Jolanta Cira / p. Anna Marcisz          sala 17D

Klasa 1 c        p. Bożena Tomaszewska                        sala 15D

 

Klasa 2as       p. Teresa Dąbek                                    sala 16D  

Klasa 2 bi      p. Iwona Dzidek / p. A. Koniuch             sala 3 D

Klasa 2 ci       p. Ilona Wyrwiak / p. K. Zięba               sala 4 C

Klasa 2 d        p. Justyna Dyląg                                   sala  3 C

Klasa 3 as      p. Maria Kotowska - Palian                    sala 4D  

Klasa 3 bi       p. W. Mierniczek / p. M. Hojoł               sala 1 C

 

Klasa 4as       p. Marta Szostek-Trzep                          sala 13 C

Klasa 4bi       p. D.Ślusarczyk-Małecka/M. Bucior         sala 12 C

Klasa 4c         p. Anna Oprządek                                  sala 22 A

Klasa 4d         p. Barbara Gawryś                                 sala 15 A

Klasa 4e         p. Wioletta Łopuszyńska                        sala 14 C

 

Klasa 5a         p. Małgorzata Grzybek                           sala 17 A


Klasa 5c         p. Edyta Szczurek                                   sala 16 B

Klasa 5d         p. Joanna Pięta                                       sala 5 A

 

Klasa 6as       p. Katarzyna Walenciak                           sala 25 A

Klasa 6bi       p. R Kostrzewińska / p. J. Małecka           sala 2 A

Klasa 6c         p. Barbara Siekiera                                   sala 1 A

Klasa 6d         p. Brygida Susuł                                       sala 8 A

 

Klasa 7as       p. Bożena Trzcionkowska                          sala 7 A

Klasa 7b         p. Konrad Iwaszkiewicz                             sala 11 A

Klasa 7c         p. Anna Kowalczyk                                     sala 23 A

 

Klasa 8 as      p. Emilia Jaracz                                          sala 2 C

Klasa 8b         p. Teresa Mosna                                        sala 15 C

Klasa 8c         p. Marlena Przybyła                                   sala 12 A

 

Klasa 3 A        p. Beata Perek                                             sala 14B

Klasa 3Bi        p. Halina Jaracz / p.J. Brzozowska              sala 26 A

Klasa 3 C        p. Lucyna Strojek                                         sala 24A

 

 

Pozostali nauczyciele oczekują w pokoju nauczycielskim.



Powrót





















 
 













LIOOSYS CMS - web content management