Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w pływaniu

Aż 600 uczniów wystartowało w wojewódzkich Igrzyskach Dzieci zorganizowanych przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy. Zawody odbyły się w Nowym Sączu.

Nasza uczennica Oliwia Pancerz została najlepszą „kraulistką"
w województwie. Dystans 50 m przepłynęła w czasie 28.98. Trzecie miejsce w stylu motylkowym zajął Patryk Kadłuczka, podobnie jak sztafeta dziewcząt 6 x 25 m, która wystartowała w składzie:

Oliwia Pancerz, Iga Modrzejewska, Emilia Zabawa, Emilia Waligóra, Lena Rajca i Marta Podgórska. Sztafeta chłopców  w składzie: Szymon Kawala, Jakub Ludwin, Kacper Klakla, Oliwier Gugała, Adam Siarczyński i Patryk Kadłuczka zajęła 5 miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali jeszcze: Aleksandra Waligóra (4 miejsce - 25 m motylkowy), Kaja Miętkiewicz (4 miejsce - 25 m klasyczny), Milena Stanuch, Hanna Rak, Gabriela Podgórska, Zosia Odynkow, Irena Pajer, Krzysztof Wilk i Igor Jasiński.

Uczniowie SP 8 Chrzanów, byli jedynymi reprezentantami naszego powiatu, którzy zdobyli medale zarówno w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci, jak i Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.