Rekrutacja 2020/2021

Rekrutacja 2020/2021

Powtórzony sukces Kornelii!

Uczennica z kl.3A-Kornelia Szczygieł, sięgnęła po raz drugi z rzędu po Pióro Burmistrza Chrzanowa w VII Dyktandzie Publicznych Gimnazjów Gminy Chrzanów.

MAMY  PIÓRO BURMISTRZA CHRZANOWA

Powtórzyć sukces jest jeszcze trudniej niż odnieść go po raz pierwszy.

(Fonteyn Margot)

Powyższy cytat odnosi się do sukcesu naszej uczennicy z kl.3A-Kornelii Szczygieł, która 08.10.13 sięgnęła po raz drugi z rzędu po Pióro Burmistrza Chrzanowa w VII Dyktandzie Publicznych Gimnazjów Gminy Chrzanów.

Kornelia okazała się bezkonkurencyjna, jednak  pozostali członkowie drużyny wykazali się doskonałą znajomością ortografii i   zasłużyli   na równie   ciepłe słowa uznania. I tak, II miejsce indywidualnie zajęła Agnieszka Sermak z kl. I C, a IV-Olga Barańska z kl.2B. Do sukcesu drużynowego naszej szkoły, która zajęła 2 miejsce przyczynili się także:Agata Marzec z kl.1C i Dominik Jachymczyk z kl.3A.

Kornelia Szczygieł odbierze nagrodę 12.10.13  na uroczystej gali z okazji Dnia Nauczyciela  w chrzanowskim Pałacu Ślubów. Gratulujemy!!!

Do konkursu naszą drużynę przygotowywały panie: Jadwiga Banasik i Marlena Przybyła