Rekrutacja 2020/2021

Rekrutacja 2020/2021

KONKURS TAURONA DLA SZKÓŁ

Uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych zapraszamy do udziału w konkursach związanych z tematem naszego programu.

Przygotowane przez zespoły uczniów prace wyróżnimy atrakcyjnymi nagrodami: dzieci pojadą na pasjonujące spotkanie z nauką do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, natomiast szkoły otrzymają atrakcyjne nagrody finansowe.

Kategoria nr 1

Konkurs na najlepszy komiks rysunkowy na temat "Energia moim przyjacielem".

Mogą w nim wziąć udział uczniowie szkół podstawowych. Czekamy na ciekawe, pełne dobrej energii historie komiksowe. Prace mogą mieć maksymalną objętość 12 stron w formacie A4.

Kategoria nr 2

Konkurs na najlepszy film nakręcony telefonem komórkowym na temat "Moje energetyczne perpetuum mobile".

Mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół gimnazjalnych. Film nie może być dłuższy niż 3 minuty, a wielkość pliku (w formacie avi, mov lub mp4) zawierającego film musi mieścić się w przedziale od 1 do 25 MB.

Prace konkursowe można przesyłać drogą pocztową do 29 listopada 2013 roku. Wyniki ogłosimy 16 grudnia, a w styczniu 2014 roku zwycięską grupę zaprosimy na uroczyste wręczenie nagród.

Nagrodzimy po jednej pracy z województwa dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego oraz łącznie małopolskiego i części podkarpackiego. Nagrodzimy te prace, które według kapituły konkursowej będą najbardziej kreatywne, wskażą na duże zaangażowanie grupy i będą zgodne z tematem konkursowym.

Regulaminy konkursów

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursów.