DZIENNIK

LOGOWANIE






  DYREKCJA
  Kontakt
  Aktualności
  Dyżury pedagogów i psychologów
  Dyżury biblioteki szkolnej
  Stołówka szkolna
  Rekrutacja 2019/2020



  Aktualności
  Jadłospis
  Harmonogram pracy
  Kontakt
  Rekrutacja 2019/2020
  DYŻUR WAKACYJNY


  Informację ogólne
  Ogłoszenia












  Co u nich słychać?


Uczniowski Klub Sportowy




DZIENNIK

LOGOWANIE





Pomóżmy szkole w Warnie!

ZBIÓRKA KSIĄŻEK DLA BIBLIOTEKI
POLSKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ w WARNIE

Zaprzyjaźniona z naszą szkołą Polska Szkoła Podstawowa w Warnie zwróciła się do nas z prośbą o pomoc w doposażeniu ich biblioteki.



Proszą o pozycje wg. załączonej listy.

Dary na rzecz biblioteki szkoły w Warnie proszę składać w bibliotece szkolnej
1. Książki:
• Liliana Bardijewska, Zielony wędrowiec, Dom ośmiu tajemnic
• Wanda Chotomska, Dla najmłodszych
• Joanna Kulmowa, Zasypianki
• Mira Jaworczakowa, Jacek, Wacek i Pankracek, Oto jest Kasia
• Grzegorz Kasdepke, Kacperiada
• Anna Onichimowska, Najwyższa góra świata, Sen, który odszedł
• Maciej Orłoń, Florentynka
• Joanna Papuzińska, Nasza mama czarodziejka
• Janina Porazińska, Szewczyk Dratewka
• Barbara Rylicka, O krakowskich psach i kleparskich kotach, Polskie miasta w baśni i legendzie
• Wojciech Widłak, Pan Kuleczka
• Legendy o śpiących rycerzach
• Piaście Kołodzieju
• Paweł Beręsewicz, Co tam u Ciumków?
• Małgorzata Musierowicz, Jeżycjada
• Aleksander Minkowski, Dolina światła
• Zbigniew Nienacki, Pan Samochodzik i Templariusze
• Joanna Olech, Dynastia Miziołków
• Joanna Onichimowska, Duch starej kamienicy, Daleki rejs
• Dorota Terakowska, Władca Lewawu
• Maciej Wojtyszko, Bromba i inni
• Andrzej Sapkowski, wybrana powieść z Sagi oWiedźminie
• Adam Zagajewski, wybrane wiersze
• Stanisław Barańczak, wybrane wiersze
• Miron Białoszewski, wybrane wiersze
• Józef Czechowicz, wybrane wiersze
• Mikołaj Sęp Szarzyński, wybrane sonety
• Irit Amiel, wybrane opowiadania z tomu Osmaleni
• Krzysztof Gawronkiewicz, Grzegorz Janusz, Esencja
• Krzysztof Gawronkiewicz, Krzystian Rosenberg, Achtung Zelig!
• Paweł Huelle, Weiser Dawidek
• Tadeusz Konwicki, Bohiń, Kronika wypadków miłosnych
• Tadeusz Konwicki Mała Apokalipsa
• Antoni Libera, Madame
• Julian Stryjkowski, Głosy w ciemności
• Olga Tokarczuk, E.E. lub Pawełek i inne czasy
• Janusz Zajdel, wybrana powieść lub opowiadanie
• Kabaret Starszych Panów
2. Komiksy
• Papcio Chmiel, Tytus, Romek i A'tomek
• Janusz Christa, Kajko i Kokosz
• Dennis Wojda i Krzysztof Gawronkiewicz, Mikropolis
• Tadeusz Baranowski, Skąd się bierze woda sodowa i inne tylko
3. Filmy
• Antonina Domańska, Historia żółtej ciżemki
• Andrzej Maleszka, Magiczne drzewo
• Hubert Drapella, Pan Samochodzik i Templariusze
• Elżbieta Jeżewska, W pustyni i w puszczy
• Stanisław Jędryka, Wakacje z duchami, Podróż za jeden uśmiech
• Leonard Buczkowski, Skarb
• Aleksander Ford, Krzyżacy
• Jan Łomnicki, Akcja pod Arsenałem
• Andrzej Wajda, Panna Nikt
• Stanisław Bareja, Miś
• Ryszard Bugajski, Przesłuchanie
• Tadeusz Chmielewski, Nie lubię poniedziałku
• Jerzy Kawalerowicz, Pociąg
• Krzysztof Kieślowski, Przypadek
• Juliusz Machulski Seksmisja
• Marek Piwowski, Rejs
• Roman Polański, Nóż w wodzie, Pianista

 



Powrót





















 
 













LIOOSYS CMS - web content management