Stypendia i nagrody

21 KB
   Stypendium ministra

Stypendium św.Mikołaja

4-22 września - termin składania wniosków stypendialnych przez uczniów na rok szkolny 2017/2018 do koordynatora szkolnego (p. Edyty Szczurek w sali 22A)

Kryteria przyznawania Stypendiów
1. Uczeń może ubiegać się o przyznanie Stypendium, jeśli:

a. potwierdzony miesięczny dochód netto na jednego członka rodziny nie jest wyższy niż 1500 zł (tysiąc pięćset złotych). Wartość ta uzyskiwana jest na podstawie dokumentu przedstawiających dochody wskazanych w Zasadach dokumentowania i obliczania dochodu (załącznik nr 2 do niniejszego Regulaminu).
Do dochodu nie wlicza się: stypendiów, zasiłków celowych (jednorazowego pieniężnego świadczenia socjalnego, obiadów) wypłacanych przez ośrodek pomocy społecznej, dopłat bezpośrednich dla rolników oraz świadczeń w ramach programu Rodzina 500 Plus.

b. uzyskał średnią ocen w roku poprzedzającym przyznanie Stypendium nie niższą niż: 4,5 w szkole podstawowej, 4,3 w gimnazjum. Jeśli uczeń przechodzi do szkoły wyższego stopnia, pod uwagę brana jest średnia ocen ze stopnia szkoły, którą ukończył w poprzednim roku;

c. wykazuje się zaangażowaniem społecznym i ma osiągnięcia naukowe (w tym udział w olimpiadach, konkursach), sportowe lub artystyczne.

regulamin

wniosek