Rekrutacja 2020/2021

Rekrutacja 2020/2021

Menu Szkoła Podstawowa nr 8

Poniedziałek 2.03.2020 r.

1. Pomidorowa (150 ml) wywar jarzynowy, marchew, pietruszka, seler, makaron dwujajeczny, koncentrat pomidorowy 30 %

2. Makaron z musem jabłkowym

Wtorek 3.03.2020 r.

1. Krem z warzyw (150 ml), wywar jarzynowy (marchew, pietruszka, seler, przyprawy, groszek ptysiowy)

2. Kotlet schabowy, ziemniaki, surówka z marchewki

Środa 4.03.2020 r.

1. Jarzynowa z lanym ciastem (150 ml) wywar jarzynowy, marchewka, pietruszka, seler, lane ciasto, śmietana 30 %, przyprawy.

2. Pierś z kurczaka na parze, ziemniaki, mizeria (ogórki zielone, śmietana, przyprawy)

Czwartek 5.03.2020 r.

1.      Krupnik (150 ml) wywar jarzynowo mięsny (marchew, pietruszka, seler, przyprawy, ryż, ziemniaki, kasza jęczmienna)

2. Pieczeń wieprzowa w sosie, ziemniaki, buraczki

Piątek 6.03.2020 r.

1.      Krem z soczewicy z groszkiem ptysiowym  (wywar jarzynowy, soczewica, marchewka, pietruszka, seler, natka pietruszki, przyprawy,  groszek ptysiowy)

2.      Ryba w panierce (panierka - bułka tarta, jajko, mąka pszenna ) ziemniaki, sałatka z pomidora.

3.      Kompot owocowy

ALERGENY ŻYWIENIOWE: GLUTEN, LAKTOZA, JAJA, SELER, NASIONA SEZAMU, ORZECHY ARACHIDOWE, RYBY