Szanowni Rodzice dzieci oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie

Informuję, iż z uwagi na planowane na 8 kwietnia 2019 r. rozpoczęcie strajku nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji, zajęcia dydaktyczne nie będą się odbywały do odwołania, tj. do zakończenia strajku.

Z uwagi na fakt, iż obowiązek zorganizowania opieki nad dziećmi spoczywa na dyrektorze szkoły, wszystkim dzieciom, które podczas strajku będą uczęszczały do oddziałów przedszkolnych, zapewnione zostaną zajęcia opiekuńcze w godzinach pracy oddziałów przedszkolnych, zgodnie z obowiązującym tygodniowym rozkładem zajęć.

O ewentualnym odwołaniu strajku lub o terminie jego zakończenia zostaną Państwo poinformowani za pośrednictwem ogłoszenia umieszczonego na stronie internetowej szkoły oraz na drzwiach budynku szkoły.

Bardzo proszę o systematyczne przeglądanie strony internetowej szkoły w okresie przed planowanym terminem rozpoczęcia strajku, a także w czasie trwania strajku.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Szarych Szeregów w Chrzanowie

UWAGA RODZICE

Przypominamy, ze dzisiaj jest ostatni dzień na złożenie WNIOSKU o przyjecie do oddziału przedszkolnego.

15.04.2019r. na tablicy ogłoszeń w oddziale przedszkolnym szkoły będzie wywieszona lista dzieci zakwalifikowanych/ niezakwalifikowanych.

Rodziców kandydatów zakwalifikowanych  prosimy o potwierdzenie woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia  od 15.04.2019r. do 18.04.2019r. (druk dostępny tylko w sekretariacie szkoły ).

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Szarych Szeregów w Chrzanowie

informuje, że w dniach  od 01.03 2019 r. do  29 marca 2019 r.

przyjmujemy wnioski do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej
na rok szkolny 2019/2020

Informacje dotyczące rekrutacji znajdują się w zakładce Rekrutacja 2019/2020

Ogród poznawania świata z elementami hortiterapii

Kolejne zajęcia z cyklu "Ogród poznawania świata z elementami hortiterapii"

Czwartkowe czytadełko

W odwiedziny do dzieci grupy „Słoneczek” zaglądają nie tylko rodzice.

Czwartkowe czytadełko

Kolejne spotkanie z cyklu "Czwartkowe czytadełko". Tym razem mama Jagody czytała przedszkolakom bajkę.

Mamie Jagody dziękujemy i zapraszamy kolejnych rodziców.

Seniorzy czytają dzieciom

"Seniorzy czytają dzieciom" w czwartek gościliśmy babcię Gustawa, która przeczytała książkę

pt. "Kogucik Ziutek".

Babci Gustawa serdecznie dziękujemy.

Ogród poznawania świata z elementami hortiterapii

Kolejne zajęcia z cyklu "Ogród poznawania świata z elementami hortiterapii". Dzieci z rodzicami samodzielnie przygotowywały smakołyki dla ptaków. Tak przygotowane pożywienie zostało umieszczone w karmnikach.

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Jest atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, dostarcza im wiele przeżyć i radości.

Grupa "Słoneczek" w oczekiwaniu na bal.

"Czwartkowe czytadełko"

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”

Wisława Szymborska

"Czwartkowe czytadełko"