Ozdabianie Choinki przedszkolnej przez wszystkie grupy

Odwiedziny Górnika 4.12.2019
W dniu 4.12.2019 dzieci z Oddziałów Przedszkolnych gościły Pana Adama. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i przybliżenie dzieciom czym jest zawód górnika.
Podsumowanie konkursu.
Podsumowanie konkursu plastycznego: Dzieci i młodzież kontra nałogi. Przedszkolaki z grupy Jeżyki z nagrodami.
Teatrzyk pt" W poszukiwaniu piegów Pana Kleksa"

Dzień Pluszowego Misia

Grupa Misiów serdecznie dziękuję p. Katarzynie Zając za zapoznanie nas ze swoją pracą oraz czas poświęcony na stworzenie pluszowych misiów dla każdego dziecka. Dziękujemy!
Wyróżnienie dla Nikodema Ryszki
Wyróżnienie dla Nikodema Ryszki w Ogolnopolskim Konkursie Plastycznym "Najpiękniejszy kotylion na 11 listopada" zorganizowanym przez Przedszkole nr8 w Tarnobrzegu
X Powiatowy Konkurs Ekologiczmo- Plastyczny
X Powiatowy Konkurs Ekologiczno- Plastyczny " Co przedszkolak może kiedy oddycha się gorzej" - II miejsce dla Bartosza Środy ( grupa Biedronki )w kategorii wiekowej 4 latki prace przestrzenne.
Spektakl teatralny
Kolejny raz nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl teatralny przedstawiany przez ekipę Teatru Współczesnego w Krakowie pt. 'Baśnie Dalekiego Wschodu' grupy Biedronki, Jeżyki i Motylki zadowolone, choć trochę zmarznięte, czekając na Pana kierowcę.
Udział w akcji "Szkoła do hymnu"

,,Motylki" z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej

,,Motylki i"Biedronki" z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Tematem spotkania było zapoznanie dzieci z biblioteką. Dzieci dowiedziały się co należy zrobić,aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. W trakcie pobytu w bibliotece dzieci rozwiązywały zagadki związane z Chrzanowem. Pani bibliotekarka przeczytała bajeczkę pt.,,Doktor Dolittle i jego zwierzęta."

Przedszkolaki z wizytą u strażaków!

W dniach 30.09., 01.10 oraz 02.10.2019 r. przedszkolaki z trzech grup przedszkolnych odwiedziły Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie. Celem wycieczki było poszerzanie świadomości na temat zagrożeń pożarowych oraz kształtowanie bezpiecznych postaw i zachowań dzieci w sytuacji zagrożenia.

Pasowanie
W dniu 29.10 odbyło się pasowanie na przedszkolaka naszych najmłodszych podopiecznych z grupy "Pszczółki"
Pasowanie
W dniu 25.10 mieliśmy przyjemność być świadkami pasowania naszych nowych kolegów na przedszkolaków. Uroczystość prowadzona była przez grupy najstarsze tj. Słoneczek oraz Jeżyków. Podczas tej podniosłej chwili zaprezentowały się wszystkie z grup Oddziałów Przedszkolnych tj. Motylki, Misie oraz Biedronki. Młodsi koledzy i koleżanki zaprezentowali różnorodne piosenki z repertuaru dziecięcego oraz układy taneczne. W trakcie tej uroczystości wszystkie nowe dzieci zostały pasowane na przedszkolaków przez panią dyrektor Jadwigę Banasik.
,,Motylki" z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Teatrzyk pt "Legenda o Smoku Wawelskim"
W dniu 11.10.2019 dzieci z Oddziałów Przedszkolnych miały okazję obejrzeć teatrzyk pt "Legenda o Smoku Wawelskim". Przedstawienie spotkało się z bardzo dobrym odbiorem, dzieci z ciekawością oglądały i brały czynny udział w przedstawieniu Przedszkolaki z niecierpliwością czekają na kolejne spektakle w naszym przedszkolu.

Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci

oddziału przedszkolnego

na zebranie z WYCHOWAWCAMI,

które odbędzie się w salach poszczególnych grup

w dniu  05 listopada 2019 r.  (wtorek)  o godz. 17.30

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20. września to bardzo ważna data w naszym kalendarzu! W tym dniu swoje święto obchodzą wszystkie przedszkolaki! Jest to dzień radości i wspaniałej zabawy zarówno dla nowych dzieci, które dopiero od kilkunastu dni przychodzą do przedszkola, jak i tych, którzy są członkami przedszkolnej społeczności kolejny już rok.

Powitanie Jesieni w Oddziałach Przedszkolnych

Dzień kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki w oddziałach przedszkolnych

13. września dzieci uczęszczające do oddziałów przedszkolnych uczciły Dzień Kropki. Jest to święto zabawy i kreatywności, dlatego nie mogło ich zabraknąć także w naszych salach przedszkolnych!

2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: listopad, grudzień