DZIENNIK

LOGOWANIE






  DYREKCJA
  Kontakt
  Aktualności
  Dyżury pedagogów i psychologów
  Dyżury biblioteki szkolnej
  Stołówka szkolna
  Rekrutacja 2019/2020



  Aktualności
  Jadłospis
  Harmonogram pracy
  Kontakt
  Rekrutacja 2019/2020
  DYŻUR WAKACYJNY


  Informacje ogólne
  Ogłoszenia












  Co u nich słychać?


Uczniowski Klub Sportowy











Aktualności

Motylki z wizytą w Bibliotece
16.12.2019 r. Grupa ,,Motylki" z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie. Filia. Cel zajęć: Prezentacja multimedialna ,, Od ziarenka do bochenka" ; wprowadzenie i porządkowanie wiadomości dotyczących etapów powstawania chleba.
Spotkanie z Elektrykiem w Oddziałach Przedszkolnych

Teatrzyk pt " Zimowe opowieści"

Metoda Projektu w grupie Motylki - "Kosmos"

W listopadzie, w grupie „MOTYLKÓW" prowadzony był cykl zajęć projektu edukacyjnego „Kosmos", który wprowadzał dzieci w świat nieziemskich zjawisk.


Ozdabianie Pierniczków

Ozdabianie Pierniczków w grupach I,III,IV,VI

Kolędowanie cd.

Przedszkolne Kolędowanie Oddziałów Przedszkolnych 20.12.2019

Grupa Biedronki- wykonanie pierniczków świątecznych

Grupa Biedronki - warsztaty świąteczne wykonywanie bombek

Udział w programie "Czyste Powietrze" grupy: Motylki, Jeżyki, Słoneczka.

Z wizytą w bibliotece
Podczas pierwszej wizyty w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie (filia na Osiedlu Południe) dzieci z grupy "Misiów" dowiedziały się, jak należy korzystać z biblioteki i jak zostać czytelnikiem. Pani bibliotekarz przygotowała dla nas tez zajęcia multimedialne "Od ziarenka do bochenka". Na koniec obejrzeliśmy dział dziecięcy i poznaliśmy kolejną z przygód naszego ulubionego bohatera książkowego, czyli Elmera.
Laureaci z Oddziałów Przedszkolnych
Lena Kędzior i Alan Zajk - II miejsce w Powiatowym Konkursie plastyczno - ekologicznym "Co przedszkolak może, gdy oddycha się gorzej?" w kategorii prac przestrzennych dzieci 5 letnich.
Ozdabianie Choinki przedszkolnej przez wszystkie grupy

Odwiedziny Górnika 4.12.2019
W dniu 4.12.2019 dzieci z Oddziałów Przedszkolnych gościły Pana Adama. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i przybliżenie dzieciom czym jest zawód górnika.
Podsumowanie konkursu.
Podsumowanie konkursu plastycznego: Dzieci i młodzież kontra nałogi. Przedszkolaki z grupy Jeżyki z nagrodami.
Teatrzyk pt" W poszukiwaniu piegów Pana Kleksa"

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia
Grupa Misiów serdecznie dziękuję p. Katarzynie Zając za zapoznanie nas ze swoją pracą oraz czas poświęcony na stworzenie pluszowych misiów dla każdego dziecka. Dziękujemy!
Wyróżnienie dla Nikodema Ryszki
Wyróżnienie dla Nikodema Ryszki w Ogolnopolskim Konkursie Plastycznym "Najpiękniejszy kotylion na 11 listopada" zorganizowanym przez Przedszkole nr8 w Tarnobrzegu
X Powiatowy Konkurs Ekologiczmo- Plastyczny
X Powiatowy Konkurs Ekologiczno- Plastyczny " Co przedszkolak może kiedy oddycha się gorzej" - II miejsce dla Bartosza Środy ( grupa Biedronki )w kategorii wiekowej 4 latki prace przestrzenne.
Spektakl teatralny
Kolejny raz nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl teatralny przedstawiany przez ekipę Teatru Współczesnego w Krakowie pt. 'Baśnie Dalekiego Wschodu' grupy Biedronki, Jeżyki i Motylki zadowolone, choć trochę zmarznięte, czekając na Pana kierowcę.
Udział w akcji "Szkoła do hymnu"

,,Motylki" z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej

,,Motylki i"Biedronki" z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Tematem spotkania było zapoznanie dzieci z biblioteką. Dzieci dowiedziały się co należy zrobić,aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. W trakcie pobytu w bibliotece dzieci rozwiązywały zagadki związane z Chrzanowem. Pani bibliotekarka przeczytała bajeczkę pt.,,Doktor Dolittle i jego zwierzęta."

 


Przedszkolaki z wizytą u strażaków!

W dniach 30.09., 01.10 oraz 02.10.2019 r. przedszkolaki z trzech grup przedszkolnych odwiedziły Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie. Celem wycieczki było poszerzanie świadomości na temat zagrożeń pożarowych oraz kształtowanie bezpiecznych postaw i zachowań dzieci w sytuacji zagrożenia.


Pasowanie
W dniu 29.10 odbyło się pasowanie na przedszkolaka naszych najmłodszych podopiecznych z grupy "Pszczółki"
Pasowanie
W dniu 25.10 mieliśmy przyjemność być świadkami pasowania naszych nowych kolegów na przedszkolaków. Uroczystość prowadzona była przez grupy najstarsze tj. Słoneczek oraz Jeżyków. Podczas tej podniosłej chwili zaprezentowały się wszystkie z grup Oddziałów Przedszkolnych tj. Motylki, Misie oraz Biedronki. Młodsi koledzy i koleżanki zaprezentowali różnorodne piosenki z repertuaru dziecięcego oraz układy taneczne. W trakcie tej uroczystości wszystkie nowe dzieci zostały pasowane na przedszkolaków przez panią dyrektor Jadwigę Banasik.
,,Motylki" z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Tematem spotkania było zapoznanie dzieci z biblioteką. Dzieci dowiedziały się co należy zrobić,aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. W trakcie pobytu w bibliotece dzieci rozwiązywały zagadki związane z Chrzanowem. Pani bibliotekarka przeczytała bajeczkę pt.,,Doktor Dolittle i jego zwierzęta."
Teatrzyk pt "Legenda o Smoku Wawelskim"
W dniu 11.10.2019 dzieci z Oddziałów Przedszkolnych miały okazję obejrzeć teatrzyk pt "Legenda o Smoku Wawelskim". Przedstawienie spotkało się z bardzo dobrym odbiorem, dzieci z ciekawością oglądały i brały czynny udział w przedstawieniu Przedszkolaki z niecierpliwością czekają na kolejne spektakle w naszym przedszkolu.

Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci

oddziału przedszkolnego 

na zebranie z WYCHOWAWCAMI,

 które odbędzie się w salach poszczególnych grup

w dniu  05 listopada 2019 r.  (wtorek)  o godz. 17.30



Archiwum

2020: styczeń
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: listopad, grudzień
Rok szkolny 2016/2017






















 
 













LIOOSYS CMS - web content management