Ostatnie zajęcia z cyklu "Ogród poznawania świata z elementami hortiterapii"

Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w grupie "Słoneczek"

X Gminny Konkurs Recytatorski

Dnia 17 maja 2019 r. w Przedszkolu Samorządowym Nr 10 w Chrzanowie odbył się

X Gminny Konkurs Recytatorski.

"Dziecięce Wierszowanie''

ZEBRANIE ORGANIZACYJNE

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w  Chrzanowie

zaprasza rodziców dzieci zapisanych do oddziału przedszkolnego
w roku szkolnym 2019/ 2020 na zebranie organizacyjne,

które odbędzie się w stołówce szkolnej

w dniu  11 czerwca 2019 r.  (wtorek)  o godz. 17.00.

28.05.2019  (wtorek) w godz. 17:00 - 18:00

w oddziałach przedszkolnych odbędzie się "Dzień otwarty".

Nauczyciele będą w tym czasie dyżurować w swoich salach.

iNFORMACJA

Informuję, że strajk nauczycieli został zawieszony. W związku z powyższym od 29 kwietnia 2019r. w naszej szkole będą odbywać się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze oraz opiekuńcze.

W dniu 02 maja 2019r. w oddziałach przedszkolnych zajęcia odbywają się w grupach łączonych zgodnie z deklarowanym przez rodziców czasem korzystania z wychowania przedszkolnego.

Dyrektor  Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Szarych Szeregów w Chrzanowie

Szanowni Rodzice !

W związku z trwającym strajkiem nauczycieli, zaplanowane na kwiecień i maj wycieczki dla wszystkich oddziałów przedszkolnych zostają ODWOŁANE.

Ogród poznawania świata z elementami hortiterapii

Kolejne zajęcia z cyklu "Ogród poznawania świata z elementami hortiterapii"

Czwartkowe czytadełko

W odwiedziny do dzieci grupy „Słoneczek” zaglądają nie tylko rodzice.

Szanowni Rodzice dzieci oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie

Informuję, iż z uwagi na planowane na 8 kwietnia 2019 r. rozpoczęcie strajku nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji, zajęcia dydaktyczne nie będą się odbywały do odwołania, tj. do zakończenia strajku.

Z uwagi na fakt, iż obowiązek zorganizowania opieki nad dziećmi spoczywa na dyrektorze szkoły, wszystkim dzieciom, które podczas strajku będą uczęszczały do oddziałów przedszkolnych, zapewnione zostaną zajęcia opiekuńcze w godzinach pracy oddziałów przedszkolnych, zgodnie z obowiązującym tygodniowym rozkładem zajęć.

O ewentualnym odwołaniu strajku lub o terminie jego zakończenia zostaną Państwo poinformowani za pośrednictwem ogłoszenia umieszczonego na stronie internetowej szkoły oraz na drzwiach budynku szkoły.

Bardzo proszę o systematyczne przeglądanie strony internetowej szkoły w okresie przed planowanym terminem rozpoczęcia strajku, a także w czasie trwania strajku.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Szarych Szeregów w Chrzanowie

UWAGA RODZICE

Przypominamy, ze dzisiaj jest ostatni dzień na złożenie WNIOSKU o przyjecie do oddziału przedszkolnego.

15.04.2019r. na tablicy ogłoszeń w oddziale przedszkolnym szkoły będzie wywieszona lista dzieci zakwalifikowanych/ niezakwalifikowanych.

Rodziców kandydatów zakwalifikowanych  prosimy o potwierdzenie woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia  od 15.04.2019r. do 18.04.2019r. (druk dostępny tylko w sekretariacie szkoły ).

2018: listopad, grudzień