DZIENNIK

LOGOWANIE






  DYREKCJA
  Kontakt
  Aktualności
  Dyżury pedagogów i psychologów
  Dyżury biblioteki szkolnej
  Stołówka szkolna
  Rekrutacja 2019/2020



  Aktualności
  Jadłospis
  Harmonogram pracy
  Kontakt
  Rekrutacja 2019/2020
  DYŻUR WAKACYJNY


  Informację ogólne
  Ogłoszenia












  Co u nich słychać?


Uczniowski Klub Sportowy




DZIENNIK

LOGOWANIE





Zastępstwa


33 KB
   Plan lekcji na II półrocze roku szkolnego 2018/2019 
obowiązuje od 28.01.2019


LEKCJA

GODZINY LEKCYJNE

SKRÓCONE

GODZINY LEKCYJNE

1

  8.00 -   8.45

  8.00 -   8.30

2

  8.50 -   9.35

  8.35 -   9.05

3

  9.45 - 10.30

  9.15 -   9.45

4

10.40 - 11.25

  9.55 - 10.25

5

11.35 - 12.20

10.35 - 11.05

6

12.30 - 13.15

11.15 - 11.45

7

13.35 - 14.20

11.55 - 12.25

8

14.25 - 15.10

12.40 - 13.10

9

15.15 - 16.00

13.15 - 13.45

10

16.05 - 16.50

13.50 - 14.20

11

16.55 - 17.40

14.25 - 14.55



ZASTĘPSTWA SP8  w dniu 17.06.2019 (poniedziałek)

p. Bożena Tomaszewska

1. klasa 1c -- p. Sobczak J. (zast.)

2. klasa 1c -- p. Sobczak J. (zast.)

3. klasa 1c -- p. Brzozowska w ramach pracy

12:00- 13:30-- p. Dyląg (zast.)

 

p.Ilona Wyrwiak

2. klasa 5b --grupa przychodzi na 9:35 inf. p. Puzinowski

3. klasa 2ci --p. Hojoł w ramach pracy

4 . klasa 2ci --p. Hojoł. w ramach pracy

5. klasa 2ci --p. Hojoł. w ramach pracy

 

p. Brygida Susuł

5. klasa 6c-- połączy p. Jaracz E., p. Siekiera, p. Trzcionkowska

6. klasa 6d-- połączy p. Buła., p. Siekiera, p. Kostrzewińska

7. klasa 3Bi-- połączy  p. Oprządek J, p. Perek

8. klasa 3A-- klasa zwolniona do domu

9. n.ind.-- zajęcia odwołane inf. p. Susuł

 

p. Urszula Gajdzik

7:00- 9:45 -- p. Iwaszkiewicz (zast.)

11:25- 15:00 -- p. M. Kotowska -Palian (zast.)

 

p. Marlena Przybyła

3. klasa 4bi -- p. Bucior w ramach pracy

 

p. Katarzyna Walenciak

1. klasa 6as-- grupa przychodzi na 8:45

4. klasa 7as-- połączy p. Oprządek J.

5. klasa 7as-- połączy p. Oprządek J.

7. klasa 7as-  grupa zwolniona do domu

8. klasa 7as-  grupa zwolniona do domu

 

p. Barbara Gawryś

3. klasa 6as-- połączy p. Jaracz E., p. Matuszczak, ks. Iwan

4. klasa 5d-- połączy p. Zięba Z.., p. Puzinowski, ks. Białoń

5. klasa 5b-- połączy p. Jaracz H., p. Puzinowski, p. Pięta J.

6. klasa 8c-  połączy p. Puzinowski, p. Zielińska

7. klasa 8b-  klasa zwolniona do domu inf. p. Iwaszkiewicz

 

p. Dorota Ślusarczyk-Małecka

5. klasa 4bi -- p. Bucior w ramach pracy

6. j.ang. klas 3 - połączy p. Łopuszyńska, p. Szostek-Trzep., p.Utzig.

7. j.ang. klas 5 - połączy p. Łopuszyńska, p. Szostek-Trzep., p.Utzig, p. Szczurek

8. j.ang. klas 6 - połączy p. Łopuszyńska, p. Szostek-Trzep., p.Utzig,

 

 

p. Darwina Matuszczak

1. klasa 1bi - klasa zaczyna lekcje o godz. 8.45 inf. p. J. Cira

2. klasa 2ci - p. M. Hojoł w ramach pracy

3. klasa 6d - klasa zaczyna lekcje o godz. 10.30 inf. p. B. Susuł

4. klasa 2d - klasa zwolniona inf. p. J. Dylag

5. klasa 1c - klasa zwolniona inf. p. B. Susuł

6. oddziały przedszkolne gr. 1 g. 12.30 - 13.00 - p. A. Duda (zast.)

7. klasa 6as - p. Wróbel w ramach pracy

8. klasa 2as - klasa zwolniona inf. p. T. Dąbek

 

p. Halina Jaracz

5. klasa 5c -- p. Brzozowska w ramach pracy

 

p. Emilia Jaracz

6. klasa 5c -- połączy p. Sandecki, p. Jaracz H., p.Zięba Z.

 

p. Teresa Mosna

7. klasa 6d -- połączy p. Trzcionkowska, p. Szostek-Trzep., p.Zięba Z.

 

p. Beata Perek

8. zaj. j.francuskiego klas 5 -- grupa zwolniona do domu

 

p. Joanna Małecka

3. klasa 5b--p. Burdach w ramach pracy

 

p. Elżbieta Hoffman

7. klasa 8c - klasa zwolniona do domu inf. p. Przybyła

8. klasa 4bi - klasa zwolniona do domu inf. p. Ślusarczyk-Małecka

9. klasa 6c - klasa zwolniona do domu inf. p. Siekiera

 

p. Anna Oprządek + 4c

4. klasa 8as - p. Mosna za 4c

5. klasa 7c - p. Wróbel w ramach pracy

6. klasa 4c - wyjście p. Oprządek A.

 

 

ZASTĘPSTWA SP8  w dniu 18.06.2019 (wtorek)

 

p. Bożena Tomaszewska

1. klasa  1c-- p.Sobczak (zast.)

2. klasa 1c -- p.Sobczak (zast.)

3. klasa 1c -- p.Sobczak (zast.)

4. klasa 1c -- p.Sobczak (zast.)

świetlica 11:30- 13:00 -- p. Kotowska Palian (zast.)

 

p. Ilona Wyrwiak

2. klasa 2ci --p. Brzozowska w ramach pracy

3. klasa 2ci -- p. Brzozowska w ramach pracy

4. klasa 5b -- połączy p. Bieroński, p. Sandecki, p. Oprządek J.

5. klasa 2ci -- p. Brzozowska w ramach pracy

6. klasa 2ci -- klasa zwolniona do domu inf. p. Zięba K.

7. klasa 2ci -- klasa zwolniona do domu inf. p. Zięba K.

 

p. Lucyna Strojek

6. klasa 8c-- klasa zwolniona do domu

7. klasa 7as-- klasa zwolniona do domu inf. p. Trzcionkowska

8. Zaj. dodatkowe-- zajęcia odwołane

 

p. Jadwiga Banasik

3. klasa 7b-- p. Burdach w ramach pracy

 

p. Barbara Gawryś

2. klasa 8b-- połączy p. Jaracz E. p.Oprządek A.   

3 klasa 6d-- p. Oprządek J. za 1 lekcje w tej klasie

Uwaga; klasa 6d przychodzi na 8:45 inf. P. Susuł

4. klasa 6c-- połączy p. Pięta, p. Małecka, p. Burdach

5. klasa 4c-- klasa zwolniona do domu inf. p. Oprządek A.

6. klasa 4d-  klasa zwolniona do domu

 

p. Brygida Susuł

2. klasa 5d-- grupa przychodzi na  9:45 inf. p. Pięta

3. klasa 4c-- p. Mosna za 6 lekcję w tej klasie

4. klasa 4bi-- p. Bucior w ramach pracy

5. klasa 4d-- p.Żarek za 1 lekcję w tej klasie

Uwaga; klasa 4d przychodzi na 9:45 inf. p. Żarek

6. klasa 5b-- grupa zwolniona do domu inf. p. Puzinowski

7. klasa 8b-- grupa zwolniona do domu

8. klasa 3A-- grupa zwolniona do domu

 

p. Emilia Jaracz

3. klasa 5c-- ks. Iwan za 3A

 

p. Marlena Przybyła

1. klasa 8b-- klasa przychodzi na 8:45

2. klasa 7a, b, c-- połączy p. Szczurek.

3. klasa 7c-- p. Wróbel w ramach pracy

4. klasa 5d-- p. Wróbel w ramach pracy

5. klasa 8c-- klasa zwolniona do domu

 

p. Ilona Zielińska

1. klasa 8b-- klasa przychodzi na 8:45

3. klasa 8as-- p. Wróbel w ramach pracy

4. klasa 6bi-- p. Małecka w ramach pracy

5. klasa 3A-- klasa zwolniona do domu

6. klasa 4as-- p. Puzinowski za 8b

7. klasa 5as-- p Szczurek E. za 3C.

 

p. Konrad Iwaszkiewicz

7. klasa 3A-- klasa zwolniona do domu

8. Zaj. dodatkowe-- zajęcia odwołane

 

p. Beata Perek

6. klasa 3C --klasa zwolniona do domu

7. klasa 7b-- ks. Iwan za 8c

8. j.francuski klas 6 grupa zwolniona do domu

9. j.francuski klas 6 grupa zwolniona do domu

 

p. Barbara Siekiera

1. klasa 6bi -- klasa przychodzi na 8:45 inf. p. Kostrzewińska

2. klasa 6c -- klasa przychodzi na 9:45 inf. p. Siekliera

3. klasa 7as -- p. Wróbel w ramach pracy

4. klasa 6as-- p. Burdach w ramach pracy

5. klasa 6as-- p. Kamińska w ramach pracy

 

p. Marian Sadzikowski

5. klasa 2as -- połączy p. Kowalczyk

6. klasa 2as -- połączy p. Kowalczyk

8.  klasa 4as-- grupa zwolniona do domu inf. p. Szostek Trzep

9. klasa 4as-- grupa zwolniona do domu inf. p. Szostek Trzep

 

p. Renata Kostrzewińska

3. klasa 6bi-- p. Małecka w ramach pracy

4. klasa 4as---p. Brzozowska za 1 lekcję w 3Bi

5. klasa 4bi-- p. Bucior w ramach pracy

6. klasa 6as-- p. Szczurek za 3C



 

We wtorek   18 czerwca  2019r.  o godz. 16:00 dla uczniów klas 8 oraz 3 gimnazjalnych odbędzie się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego.

 

Środa  19 czerwca  2019 r. zakończenie roku szkolnego

 

Godz. 8:00- Msza św. w kościele pw. „Świętej Rodziny"

 

Godz. 9:30- uroczysta akademia dla uczniów klas I-III, następnie

     rozdanie  świadectw w salach lekcyjnych

 

  Godz. 11:o0- uroczysta akademia dla uczniów klas IV-VII, następnie

     rozdanie  świadectw w salach lekcyjnych

 

 Godz. 9:30-      rozdanie  świadectw dla uczniów klas 8 i 3 gimnazjalnych

 

 






















 
 













LIOOSYS CMS - web content management