Rekrutacja 2020/2021
  Pomoc techniczna dla uczniów i rodziców
  DRUKI SZKOLNE

Rekrutacja 2020/2021
  DRUKI

AKTUALNOŚCI

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca poz. 493  w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19 (Dz. U poz 493 z 2020r. z późniejszymi zmianami) Komisja rekrutacyjna podaje w formie elektronicznej listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Szkoły Podstawowej Nr 8 im. Szarych Szeregów w Chrzanowie na rok szkolny 2020/2021 r.

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych :

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych do kl. I

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca poz. 493  w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19 (Dz. U poz 493 z 2020r.  z późniejszymi zmianami)Komisja rekrutacyjna podaje w formie elektronicznej listę kandydatów zakwalifikowanych do Szkoły Podstawowej Nr 8 im. Szarych Szeregów  w Chrzanowie na rok szkolny 2020/2021 r.

2020: luty, marzec, maj